Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Oferowane przez nas końcówki do lin zostały podzielone ze względu na średnice liny. Dzięki temu każdy z klientów może dobrać produkt, odpowiedni do swoich potrzeb. Wszystkie końcówki, które są sprzedawane w naszym sklepie, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Materiał ten ze względu na obniżoną zawartość węgla odznacza się bardzo wysoką odpornością na korozje, jednakowo względem działania zasad oraz kwasów, jak i skrajnych warunków atmosferycznych. Tym samym jesteśmy w stanie dać naszym klientom gwarancje, ze zakupione elementy osprzętu żeglarskiego odznaczają się długo żywotności oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Będą długo zachowywać swoje pierwotne i fabryczne właściwości. W naszej ofercie znajdują się także końcówki widełkowe wachliwe czy togiel, oraz oczywiście końcówki oczkowe do walcowania lin. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały dopuszczone do obrotu handlowego na terenie państw Unii Europejskiej, co jest gwarancja ich jakości i dbałości w zakresie wykonania.
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1616 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| A | 29.3 mm |
| B | 31.8 mm |
| C | 147.8 mm |
| D | 324.5 mm |
| E | 60.3 mm |
| F | 25.2 mm |
| Weight | 2350 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana z toglem lina 14mm RF1507M1414 RONSTAN
Końcówka walcowana z toglem lina 14mm RF1507M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| A | 26.5 mm |
| B | 28.5 mm |
| C | 120.4 mm |
| D | 278.3 mm |
| E | 44.4 mm |
| F | 22.0 mm |
| Weight | 1460 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1616 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| A | 25.0 mm |
| B | 27.2 mm |
| C | 58.1 mm |
| D | 234.8 mm |
| E | 25.8 mm |
| F | - mm |
| Waga | 1074 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1616 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 22450 kg |
| Stal | 316 |
| A | 18 mm |
| B | 176,7 mm |
| C | 473 mm |
| D | 240 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1414 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 16520 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14,4 mm |
| B | 157,9 mm |
| C | 436 mm |
| D | 234 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana oczkowa lina 14mm RF1501M1414 RONSTAN
Końcówka walcowana oczkowa lina 14mm RF1501M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| A | 20.0 mm |
| B | 23.2 mm |
| C | 54.2 mm |
| D | 212.1 mm |
| E | 22.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 746 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1212 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1212 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 108.2 mm |
| D | 249.0 mm |
| E | 46.0 mm |
| F | 18.9 mm |
| Weight | 930 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1112 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1112 RONSTAN
| Lina Ø | 11.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 10400 kg |
| Stal | 316 |
| A | 12,2 mm |
| B | 122,7 mm |
| C | 368 mm |
| D | 205 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1212 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1212 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 12140 kg |
| Stal | 316 |
| A | 12,2 mm |
| B | 140,4 mm |
| C | 386 mm |
| D | 205 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0810 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 17.0 mm |
| B | 20.8 mm |
| C | 87.5 mm |
| D | 176.0 mm |
| E | 42.2 mm |
| F | 15.7 mm |
| Weight | 492 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1010 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1010 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| A | 17.0 mm |
| B | 20.8 mm |
| C | 87.7 mm |
| D | 198.2 mm |
| E | 42.2 mm |
| F | 15.7 mm |
| Weight | 540 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1212 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1212 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| A | 15.5 mm |
| B | 19.5 mm |
| C | 42.4 mm |
| D | 182.8 mm |
| E | 19.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 420 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0808 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0808 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0808 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 72.1 mm |
| D | 160.6 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 365 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0708 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0708 RONSTAN
| Lina Ø | 7.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 73.2 mm |
| D | 151.9 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 332 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1010 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1010 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 8390 kg |
| Stal | 316 |
| A | 15,8 mm |
| B | 110,5 mm |
| C | 330 mm |
| D | 190 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0608 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0608 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 70.9 mm |
| D | 141.3 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 285 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 6.3 mm |
| B | 18.2 mm |
| C | 33.7 mm |
| D | 89.3 mm |
| E | 9.4 mm |
| Waga | 65 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0810 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 14.0 mm |
| B | 15.5 mm |
| C | 28.0 mm |
| D | 116.5 mm |
| E | 16.3 mm |
| F | - mm |
| Waga | 182 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1010 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1010 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| A | 14.0 mm |
| B | 15.5 mm |
| C | 29.0 mm |
| D | 139.5 mm |
| E | 16.3 mm |
| F | - mm |
| Waga | 228 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0810 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 7600 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14 mm |
| B | 88,5 mm |
| C | 310 mm |
| D | 190 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0606 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0606 RONSTAN
| Lina Ø | 6 mm |
|---|---|
| A | 13/32 mm |
| B | 9/16 mm |
| C | 2 9/32 mm |
| D | 5 1/16 mm |
| E | 29/32 mm |
| F | 3/8 mm |
| Weight | 129 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0405 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 4.9 mm |
| B | 16.8 mm |
| C | 30.0 mm |
| D | 75.5 mm |
| E | 7.8 mm |
| Waga | 34 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 4.9 mm |
| B | 15.4 mm |
| C | 25.1 mm |
| D | 64.4 mm |
| E | 6.2 mm |
| Waga | 22 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 10.0 mm |
| B | 14.4 mm |
| C | 49.4 mm |
| D | 104.9 mm |
| E | 23.0 mm |
| F | 9.4 mm |
| Weight | 130 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0808 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 12.5 mm |
| B | 13.5 mm |
| C | 29.5 mm |
| D | 118.0 mm |
| E | 13.0 mm |
| F | - mm |
| Waga | 174 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
