Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Oferowane przez nas końcówki do lin zostały podzielone ze względu na średnice liny. Dzięki temu każdy z klientów może dobrać produkt, odpowiedni do swoich potrzeb. Wszystkie końcówki, które są sprzedawane w naszym sklepie, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Materiał ten ze względu na obniżoną zawartość węgla odznacza się bardzo wysoką odpornością na korozje, jednakowo względem działania zasad oraz kwasów, jak i skrajnych warunków atmosferycznych. Tym samym jesteśmy w stanie dać naszym klientom gwarancje, ze zakupione elementy osprzętu żeglarskiego odznaczają się długo żywotności oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Będą długo zachowywać swoje pierwotne i fabryczne właściwości. W naszej ofercie znajdują się także końcówki widełkowe wachliwe czy togiel, oraz oczywiście końcówki oczkowe do walcowania lin. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały dopuszczone do obrotu handlowego na terenie państw Unii Europejskiej, co jest gwarancja ich jakości i dbałości w zakresie wykonania.
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 3mm RF1512M0304 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 3mm RF1512M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1350 kg |
| Stal nrdz | 316 |
| A | 4.9 mm |
| B | 39.0 mm |
| C | 133.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1480 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 140.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1780 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 152.0 mm |
| D | 89.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
| Lina Ø | 2.5 mm |
|---|---|
| A | 3.1 mm |
| B | 6.3 mm |
| C | 15.2 mm |
| D | 48.0 mm |
| E | 5.1 mm |
| F | - mm |
| Waga | 10 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0304 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 4.6 mm |
| B | 6.2 mm |
| C | 16.1 mm |
| D | 55.3 mm |
| E | 6.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 14 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 5mm RF1512M0506 RONSTAN
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 5mm RF1512M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 2550 kg |
| Stal | 316 |
| A | 7,5 mm |
| B | 55.0 mm |
| C | 179.0 mm |
| D | 105.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa 4mm RF1501M0405 RONSTAN
Końcówka oczkowa 4mm RF1501M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 6.1 mm |
| B | 8.5 mm |
| C | 18.5 mm |
| D | 64.0 mm |
| E | 8.1 mm |
| F | - mm |
| Waga | 22 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 8.1mm (5/16”) otwór RF1501M0505 RONSTAN
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 8.1mm (5/16”) otwór RF1501M0505 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 6.1 mm |
| B | 8.5 mm |
| C | 19.1 mm |
| D | 74.6 mm |
| E | 8.1 mm |
| F | - mm |
| Waga | 30 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 9.7mm (3/8”) otwór RF1501M0506 RONSTAN
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 9.7mm (3/8”) otwór RF1501M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 7.7 mm |
| B | 10.0 mm |
| C | 21.1 mm |
| D | 74.6 mm |
| E | 9.7 mm |
| F | - mm |
| Waga | 38 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0304 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 37.9 mm |
| D | 77.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa 4mm RF1502-0404 RONSTAN
Końcówka oczkowa 4mm RF1502-0404 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 4.6 mm |
| B | 5.7 mm |
| C | 88 mm |
| D | 75 mm |
| E | 6.5 mm |
| F | - mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 19 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa RF1502-0505 RONSTAN
Końcówka oczkowa RF1502-0505 RONSTAN
| Thread | 5/16 |
|---|---|
| A | 6.1 mm |
| B | 9.0 mm |
| C | 102 mm |
| D | 87 mm |
| E | 8.1 mm |
| F | - mm |
| B. L. | 2360 kg |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 6mm RF1512M0606 RONSTAN
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 6mm RF1512M0606 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 3580 kg |
| Stal | 316 |
| A | 10,5 mm |
| B | 70,4 mm |
| C | 195.0 mm |
| D | 105.0 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza lina 6mm RF1512M0608 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza lina 6mm RF1512M0608 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 5410 kg |
| Stal | 316 |
| A | 10,5 mm |
| B | 70,4 mm |
| C | 245.0 mm |
| D | 143.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0608 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0608 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| A | 9.5 mm |
| B | 12.5 mm |
| C | 27.1 mm |
| D | 97.5 mm |
| E | 13.0 mm |
| F | - mm |
| Waga | 95 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania lina 4mm RF1507M0404 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania lina 4mm RF1507M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 43.2 mm |
| D | 87.1 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0708 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0708 RONSTAN
| Lina Ø | 7.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 5410 kg |
| Stal | 316 |
| A | 12,2 mm |
| B | 79 mm |
| C | 250 mm |
| D | 143.0 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0405 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 9.4 mm |
| B | 11.2 mm |
| C | 48.1 mm |
| D | 93.6 mm |
| E | 20.7 mm |
| F | 7.9 mm |
| Weight | 74 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0404 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0404 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa RF1502-0606 RONSTAN
Końcówka oczkowa RF1502-0606 RONSTAN
| Thread | 3/8 |
|---|---|
| A | 7.7 mm |
| B | 10.5 mm |
| C | 126 mm |
| D | 105 mm |
| E | 9.7 mm |
| F | - mm |
| B. L. | 3580 kg |
| Weight | 73 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0505 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0505 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0505 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0505 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 9.4 mm |
| B | 11.2 mm |
| C | 48.2 mm |
| D | 103.7 mm |
| E | 20.7 mm |
| F | 7.9 mm |
| Weight | 56 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0808 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 5410 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14,00 mm |
| B | 88,5 mm |
| C | 263.0 mm |
| D | 143.0 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0708 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0708 RONSTAN
| Lina Ø | 7.0 mm |
|---|---|
| A | 12.5 mm |
| B | 13.5 mm |
| C | 30.9 mm |
| D | 109.9 mm |
| E | 13.0 mm |
| F | - mm |
| Waga | 138 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0808 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 12.5 mm |
| B | 13.5 mm |
| C | 29.5 mm |
| D | 118.0 mm |
| E | 13.0 mm |
| F | - mm |
| Waga | 174 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 10.0 mm |
| B | 14.4 mm |
| C | 49.4 mm |
| D | 104.9 mm |
| E | 23.0 mm |
| F | 9.4 mm |
| Weight | 130 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 4.9 mm |
| B | 15.4 mm |
| C | 25.1 mm |
| D | 64.4 mm |
| E | 6.2 mm |
| Waga | 22 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
