Końcówka widełkowa RF1504-0505 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Pasuje do ściągacza RF1480-05


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.