Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0304 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 37.9 mm |
| D | 77.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Końcówka do walcowania liny 3mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.