Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0808 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 12.5 mm |
| B | 13.5 mm |
| C | 29.5 mm |
| D | 118.0 mm |
| E | 13.0 mm |
| F | - mm |
| Waga | 174 g |
Końcówka do walcowania liny 8 mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.