Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Oferowane przez nas końcówki do lin zostały podzielone ze względu na średnice liny. Dzięki temu każdy z klientów może dobrać produkt, odpowiedni do swoich potrzeb. Wszystkie końcówki, które są sprzedawane w naszym sklepie, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Materiał ten ze względu na obniżoną zawartość węgla odznacza się bardzo wysoką odpornością na korozje, jednakowo względem działania zasad oraz kwasów, jak i skrajnych warunków atmosferycznych. Tym samym jesteśmy w stanie dać naszym klientom gwarancje, ze zakupione elementy osprzętu żeglarskiego odznaczają się długo żywotności oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Będą długo zachowywać swoje pierwotne i fabryczne właściwości. W naszej ofercie znajdują się także końcówki widełkowe wachliwe czy togiel, oraz oczywiście końcówki oczkowe do walcowania lin. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały dopuszczone do obrotu handlowego na terenie państw Unii Europejskiej, co jest gwarancja ich jakości i dbałości w zakresie wykonania.
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1616 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| A | 29.3 mm |
| B | 31.8 mm |
| C | 147.8 mm |
| D | 324.5 mm |
| E | 60.3 mm |
| F | 25.2 mm |
| Weight | 2350 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1212 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1212 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 108.2 mm |
| D | 249.0 mm |
| E | 46.0 mm |
| F | 18.9 mm |
| Weight | 930 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1010 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1010 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| A | 17.0 mm |
| B | 20.8 mm |
| C | 87.7 mm |
| D | 198.2 mm |
| E | 42.2 mm |
| F | 15.7 mm |
| Weight | 540 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0810 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 17.0 mm |
| B | 20.8 mm |
| C | 87.5 mm |
| D | 176.0 mm |
| E | 42.2 mm |
| F | 15.7 mm |
| Weight | 492 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0808 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 72.1 mm |
| D | 160.6 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 365 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0708 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0708 RONSTAN
| Lina Ø | 7.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 73.2 mm |
| D | 151.9 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 332 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0608 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0608 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 70.9 mm |
| D | 141.3 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 285 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0606 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0606 RONSTAN
| Lina Ø | 6 mm |
|---|---|
| A | 13/32 mm |
| B | 9/16 mm |
| C | 2 9/32 mm |
| D | 5 1/16 mm |
| E | 29/32 mm |
| F | 3/8 mm |
| Weight | 129 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 10.0 mm |
| B | 14.4 mm |
| C | 49.4 mm |
| D | 104.9 mm |
| E | 23.0 mm |
| F | 9.4 mm |
| Weight | 130 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0505 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0505 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 9.4 mm |
| B | 11.2 mm |
| C | 48.2 mm |
| D | 103.7 mm |
| E | 20.7 mm |
| F | 7.9 mm |
| Weight | 56 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0405 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 9.4 mm |
| B | 11.2 mm |
| C | 48.1 mm |
| D | 93.6 mm |
| E | 20.7 mm |
| F | 7.9 mm |
| Weight | 74 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0304 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 37.9 mm |
| D | 77.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania lina 4mm RF1507M0404 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania lina 4mm RF1507M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 43.2 mm |
| D | 87.1 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka widełkowa RF1504-0808 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0808 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0505 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0505 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0404 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0404 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 6.3 mm |
| B | 18.2 mm |
| C | 33.7 mm |
| D | 89.3 mm |
| E | 9.4 mm |
| Waga | 65 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0405 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 4.9 mm |
| B | 16.8 mm |
| C | 30.0 mm |
| D | 75.5 mm |
| E | 7.8 mm |
| Waga | 34 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 4.9 mm |
| B | 15.4 mm |
| C | 25.1 mm |
| D | 64.4 mm |
| E | 6.2 mm |
| Waga | 22 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana z toglem lina 14mm RF1507M1414 RONSTAN
Końcówka walcowana z toglem lina 14mm RF1507M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| A | 26.5 mm |
| B | 28.5 mm |
| C | 120.4 mm |
| D | 278.3 mm |
| E | 44.4 mm |
| F | 22.0 mm |
| Weight | 1460 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana oczkowa lina 14mm RF1501M1414 RONSTAN
Końcówka walcowana oczkowa lina 14mm RF1501M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| A | 20.0 mm |
| B | 23.2 mm |
| C | 54.2 mm |
| D | 212.1 mm |
| E | 22.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 746 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1780 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 152.0 mm |
| D | 89.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1480 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 140.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 3mm RF1512M0304 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 3mm RF1512M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1350 kg |
| Stal nrdz | 316 |
| A | 4.9 mm |
| B | 39.0 mm |
| C | 133.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1616 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 22450 kg |
| Stal | 316 |
| A | 18 mm |
| B | 176,7 mm |
| C | 473 mm |
| D | 240 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1414 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 16520 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14,4 mm |
| B | 157,9 mm |
| C | 436 mm |
| D | 234 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
