Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0606 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 6 mm |
|---|---|
| A | 13/32 mm |
| B | 9/16 mm |
| C | 2 9/32 mm |
| D | 5 1/16 mm |
| E | 29/32 mm |
| F | 3/8 mm |
| Weight | 129 g |
Końcówka do walcowania liny 6mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.