Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0808 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 72.1 mm |
| D | 160.6 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 365 g |
Końcówka do walcowania liny 8mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.