Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 10.0 mm |
| B | 14.4 mm |
| C | 49.4 mm |
| D | 104.9 mm |
| E | 23.0 mm |
| F | 9.4 mm |
| Weight | 130 g |
Końcówka do walcowania liny 5mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.