Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania lina 4mm RF1507M0404 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 43.2 mm |
| D | 87.1 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Końcówka do walcowania liny 4mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.