Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0505 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 9.4 mm |
| B | 11.2 mm |
| C | 48.2 mm |
| D | 103.7 mm |
| E | 20.7 mm |
| F | 7.9 mm |
| Weight | 56 g |
Końcówka do walcowania liny 5mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.