Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1616 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| A | 25.0 mm |
| B | 27.2 mm |
| C | 58.1 mm |
| D | 234.8 mm |
| E | 25.8 mm |
| F | - mm |
| Waga | 1074 g |
Końcówka do walcowania liny 16 mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.