Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1212 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| A | 15.5 mm |
| B | 19.5 mm |
| C | 42.4 mm |
| D | 182.8 mm |
| E | 19.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 420 g |
Końcówka do walcowania liny 12 mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.