Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1010 RONSTAN
dodaj do przechowalni
Opis
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| A | 14.0 mm |
| B | 15.5 mm |
| C | 29.0 mm |
| D | 139.5 mm |
| E | 16.3 mm |
| F | - mm |
| Waga | 228 g |
Końcówka do walcowania liny 10 mm


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.