Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0808 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0808 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania lina 4mm RF1507M0404 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania lina 4mm RF1507M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 43.2 mm |
| D | 87.1 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0304 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 37.9 mm |
| D | 77.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| Weight | 44 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0405 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 9.4 mm |
| B | 11.2 mm |
| C | 48.1 mm |
| D | 93.6 mm |
| E | 20.7 mm |
| F | 7.9 mm |
| Weight | 74 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0505 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0505 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 9.4 mm |
| B | 11.2 mm |
| C | 48.2 mm |
| D | 103.7 mm |
| E | 20.7 mm |
| F | 7.9 mm |
| Weight | 56 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 10.0 mm |
| B | 14.4 mm |
| C | 49.4 mm |
| D | 104.9 mm |
| E | 23.0 mm |
| F | 9.4 mm |
| Weight | 130 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0606 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0606 RONSTAN
| Lina Ø | 6 mm |
|---|---|
| A | 13/32 mm |
| B | 9/16 mm |
| C | 2 9/32 mm |
| D | 5 1/16 mm |
| E | 29/32 mm |
| F | 3/8 mm |
| Weight | 129 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0608 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0608 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 70.9 mm |
| D | 141.3 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 285 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0708 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0708 RONSTAN
| Lina Ø | 7.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 73.2 mm |
| D | 151.9 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 332 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0808 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 72.1 mm |
| D | 160.6 mm |
| E | 29.4 mm |
| F | 12.4 mm |
| Weight | 365 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0810 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 17.0 mm |
| B | 20.8 mm |
| C | 87.5 mm |
| D | 176.0 mm |
| E | 42.2 mm |
| F | 15.7 mm |
| Weight | 492 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1010 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1010 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| A | 17.0 mm |
| B | 20.8 mm |
| C | 87.7 mm |
| D | 198.2 mm |
| E | 42.2 mm |
| F | 15.7 mm |
| Weight | 540 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1212 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1212 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 108.2 mm |
| D | 249.0 mm |
| E | 46.0 mm |
| F | 18.9 mm |
| Weight | 930 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1616 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| A | 29.3 mm |
| B | 31.8 mm |
| C | 147.8 mm |
| D | 324.5 mm |
| E | 60.3 mm |
| F | 25.2 mm |
| Weight | 2350 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Lina ALBATROS® Dyneema SK78/SK99 LANCELIN
Lina ALBATROS® Dyneema SK78/SK99 LANCELIN
DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ, DOBRA WYTRZYMAŁOŚĆ NA ROZCIĄGANIE
Oplot: 24-żyłowy splot zmieszanej Technory lub Vectranu z Dynemą SK78 i ciągłym poliestrem
Rdzeń: 12-żyłowy splot standardowy Dyneemy SK78 lub SK99, pokryty poliuretanem i wstępnie napięty.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Lina BRAIDED MOORING LINE® PES LANCELIN
Lina BRAIDED MOORING LINE® PES LANCELIN
PLECIONA LINA CUMOWNICZA
Oplot: 16-żyłowy splot z ciągłego poliestru
Rdzeń: 16-żyłowy splot z nylonu
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Lina CALLISTO® PES LANCELIN
Lina CALLISTO® PES LANCELIN
ELASTYCZNA, O WSZECHSTRONNYM ZASTOSOWANIU, ODPORNA NA PRZETARCIA
Budowa
Oplot: 24-żyłowy splot z ciągłego poliestru
Rdzeń: 12- lub 16-żyłowy splot z ciągłego poliestru
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Lina DINGHY HEOLIA® Dyneema, Technora LANCELIN
Lina DINGHY HEOLIA® Dyneema, Technora LANCELIN
ODPORNA NA PRZETARCIA, ŁATWA DO SZPLAJSOWANIA
Oplot: 16-żyłowy splot mieszany, HeoliaT - czarna Techonra, Dyneema SK78 i ciągły poliester
Rdzeń: 16-żyłowy, napięty, z pokryciem splot Dyneemy SK78, szary
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Lina DYNEEMA® SK78 LANCELIN
Lina DYNEEMA® SK78 LANCELIN
MAŁE WYDŁUŻENIE PRZY PĘKNIĘCIU, UDOWODNIONA WYTRZYMAŁOŚĆ, ŁATWA DO SZPLAJSOWANIA
Czysta DYNEEMA SK78 (SPLOT STANDARDOWY)
Budowa
16-żyłowy splot standardowy Dyneemy SK78
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Lina FRANCE OLYMPE® Poliester LANCELIN
Lina FRANCE OLYMPE® Poliester LANCELIN
DOBRZE SPRAWDZA SIĘ NA KABESTANACH, ŚWIETNA NA FAŁY, ZREDUKOWANE ROZCIĄGANIE
Budowa
Oplot: 16-żyłowy splot z ciągłego poliestru
Oplot pośredni: 16-żyłowy splot poliestrowy (od średnicy liny 8mm)
Rdzeń: równoległy poliester
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Lina MINOS® Dyneema, Vectran; Lancelin
Lina MINOS® Dyneema, Vectran; Lancelin
ELASTYCZNA, LEKKA, ŚWIETNY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY
Oplot: 24-żyłowy ciągły poliester
Rdzeń: 12-żyłowy splot Dyneemy SK78 i Vectranu
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Lina nrdz 1x19 fi 10, 125m
Lina nrdz 1x19 fi 10, 125m
- grubość 10mm
- lina kwasoodporna 1.4401
- AISI316
- konstrukcja strunowa 1x19
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Lina nrdz 1x19 fi 12, 125m
Lina nrdz 1x19 fi 12, 125m
- grubość 12mm
- lina kwasoodporna 1.4401
- AISI316
- konstrukcja strunowa 1x19
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Lina nrdz 1x19 fi 16
Lina nrdz 1x19 fi 16
- grubość 16mm
- lina kwasoodporna 1.4401
- AISI316
- konstrukcja strunowa 1x19
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Lina nrdz 1x19 fi 5
Lina nrdz 1x19 fi 5
- grubość 5mm
- lina kwasoodporna 1.4401
- AISI316
- konstrukcja strunowa 1x19
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Lina nrdz 1x19 fi 7
Lina nrdz 1x19 fi 7
- grubość 7mm
- lina kwasoodporna 1.4401
- AISI316
- konstrukcja strunowa 1x19
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
