Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1212 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1212 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| A | 15.5 mm |
| B | 19.5 mm |
| C | 42.4 mm |
| D | 182.8 mm |
| E | 19.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 420 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1616 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| A | 25.0 mm |
| B | 27.2 mm |
| C | 58.1 mm |
| D | 234.8 mm |
| E | 25.8 mm |
| F | - mm |
| Waga | 1074 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
| Lina Ø | 2.5 mm |
|---|---|
| A | 3.1 mm |
| B | 6.3 mm |
| C | 15.2 mm |
| D | 48.0 mm |
| E | 5.1 mm |
| F | - mm |
| Waga | 10 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa RF1502-0505 RONSTAN
Końcówka oczkowa RF1502-0505 RONSTAN
| Thread | 5/16 |
|---|---|
| A | 6.1 mm |
| B | 9.0 mm |
| C | 102 mm |
| D | 87 mm |
| E | 8.1 mm |
| F | - mm |
| B. L. | 2360 kg |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa RF1502-0606 RONSTAN
Końcówka oczkowa RF1502-0606 RONSTAN
| Thread | 3/8 |
|---|---|
| A | 7.7 mm |
| B | 10.5 mm |
| C | 126 mm |
| D | 105 mm |
| E | 9.7 mm |
| F | - mm |
| B. L. | 3580 kg |
| Weight | 73 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 5mm RF1512M0506 RONSTAN
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 5mm RF1512M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 2550 kg |
| Stal | 316 |
| A | 7,5 mm |
| B | 55.0 mm |
| C | 179.0 mm |
| D | 105.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 6mm RF1512M0606 RONSTAN
Końcówka ściągacza walcowana gwint 3/8' lina 6mm RF1512M0606 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 3580 kg |
| Stal | 316 |
| A | 10,5 mm |
| B | 70,4 mm |
| C | 195.0 mm |
| D | 105.0 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza lina 6mm RF1512M0608 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza lina 6mm RF1512M0608 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 5410 kg |
| Stal | 316 |
| A | 10,5 mm |
| B | 70,4 mm |
| C | 245.0 mm |
| D | 143.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0708 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0708 RONSTAN
| Lina Ø | 7.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 5410 kg |
| Stal | 316 |
| A | 12,2 mm |
| B | 79 mm |
| C | 250 mm |
| D | 143.0 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0808 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 5410 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14,00 mm |
| B | 88,5 mm |
| C | 263.0 mm |
| D | 143.0 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0810 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 7600 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14 mm |
| B | 88,5 mm |
| C | 310 mm |
| D | 190 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1010 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1010 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 8390 kg |
| Stal | 316 |
| A | 15,8 mm |
| B | 110,5 mm |
| C | 330 mm |
| D | 190 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1112 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1112 RONSTAN
| Lina Ø | 11.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 10400 kg |
| Stal | 316 |
| A | 12,2 mm |
| B | 122,7 mm |
| C | 368 mm |
| D | 205 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1212 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1212 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 12140 kg |
| Stal | 316 |
| A | 12,2 mm |
| B | 140,4 mm |
| C | 386 mm |
| D | 205 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1414 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 16520 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14,4 mm |
| B | 157,9 mm |
| C | 436 mm |
| D | 234 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1616 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M1616 RONSTAN
| Lina Ø | 16.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 22450 kg |
| Stal | 316 |
| A | 18 mm |
| B | 176,7 mm |
| C | 473 mm |
| D | 240 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 3mm RF1512M0304 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 3mm RF1512M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1350 kg |
| Stal nrdz | 316 |
| A | 4.9 mm |
| B | 39.0 mm |
| C | 133.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1480 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 140.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1780 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 152.0 mm |
| D | 89.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana oczkowa lina 14mm RF1501M1414 RONSTAN
Końcówka walcowana oczkowa lina 14mm RF1501M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| A | 20.0 mm |
| B | 23.2 mm |
| C | 54.2 mm |
| D | 212.1 mm |
| E | 22.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 746 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana z toglem lina 14mm RF1507M1414 RONSTAN
Końcówka walcowana z toglem lina 14mm RF1507M1414 RONSTAN
| Lina Ø | 14.0 mm |
|---|---|
| A | 26.5 mm |
| B | 28.5 mm |
| C | 120.4 mm |
| D | 278.3 mm |
| E | 44.4 mm |
| F | 22.0 mm |
| Weight | 1460 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa 3/8' RF1480-06 RONSTAN
Końcówka widełkowa 3/8' RF1480-06 RONSTAN
| Thread | 3/8 |
|---|---|
| Adjust. Length | |
| A | 10 mm |
| B | 14,4 mm |
| C | 162 mm |
| D | 23,2 mm |
| E | 9,4 mm |
| B. L. | 3580 kg |
| Weight | 245 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 4.9 mm |
| B | 15.4 mm |
| C | 25.1 mm |
| D | 64.4 mm |
| E | 6.2 mm |
| Waga | 22 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0405 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 4.9 mm |
| B | 16.8 mm |
| C | 30.0 mm |
| D | 75.5 mm |
| E | 7.8 mm |
| Waga | 34 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa do walcowania RF1509M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 6.3 mm |
| B | 18.2 mm |
| C | 33.7 mm |
| D | 89.3 mm |
| E | 9.4 mm |
| Waga | 65 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0404 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0404 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka widełkowa RF1504-0505 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0505 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
