Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Szekla zwężana płaski trzpień 4.8x19x8mm RF614 RONSTAN
Szekla zwężana płaski trzpień 4.8x19x8mm RF614 RONSTAN
A - 4,8 mm
B - 19,0 mm
C - 10,0 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Ściagacz RF1480-04 RONSTAN
Ściagacz RF1480-04 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 115 mm |
| D | 16.3 mm |
| E | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 75 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściagacz RF1480-08 RONSTAN
Ściagacz RF1480-08 RONSTAN
| Thread | 1/2 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 213 mm |
| D | 29.1 mm |
| E | 15.7 mm |
| B. L. | 5410 kg |
| Weight | 506 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-05 RONSTAN
Ściągacz RF1480-05 RONSTAN
| Thread | 5/16 |
|---|---|
| Adjust. Length | |
| A | 9,4 mm |
| B | 11,2 mm |
| C | 138 mm |
| D | 20,7 mm |
| E | 7,9 mm |
| B. L. | 2360 kg |
| Weight | 144 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-12 RONSTAN
Ściągacz RF1480-12 RONSTAN
| Thread | 3/4 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 314 mm |
| D | 47.2 mm |
| E | 18.9 mm |
| B. L. | 12630 kg |
| Weight | 1495 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-14 RONSTAN
Ściągacz RF1480-14 RONSTAN
| Thread | 3/4 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 314 mm |
| D | 47.2 mm |
| E | 18.9 mm |
| B. L. | 12630 kg |
| Weight | 1495 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-16 RONSTAN
Ściągacz RF1480-16 RONSTAN
| Thread | 1 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 29.3 mm |
| B | 31.8 mm |
| C | 379 mm |
| D | 63.3 mm |
| E | 25.2 mm |
| B. L. | 22450 kg |
| Weight | 3468 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Talia 2x blok wiolinowy (RF75700T+RF72700B) S75 RF72700 RONSTAN
Talia 2x blok wiolinowy (RF75700T+RF72700B) S75 RF72700 RONSTAN
- Talia : blok RF72700T + blok RF72700B
- przełożenie 3:1 lub 6:1
- System z dwubiegową knagą
- Bezkonkurencyjna moc trzymania 18: 1
- Dwustronny przełącznik On-Off
- Układ łożysk kulkowych o niskim współczynniku tarcia
- Lekki
- Wycięcia na policzkach ułatwiają konserwację łożysk
- Przy montażu do wózków szyny, należy zapewnić odpowiednie podparcie dolnego bloku i użyć zestawu sprężyn stojących RF324-1 lub RF324-2
| Rolka Ø | 75 + 50 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| MWL | 800 kg |
| BL | 1700 kg |
| Waga | 1490 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 40 oraz pojedynczych i wiolinowych 55 RF9004-08 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 40 oraz pojedynczych i wiolinowych 55 RF9004-08 RONSTAN
Szekla Dyneema do bloczków RF45201 RF55101 RF55111 RF55501 RF55511 RF55521 RF55531 RF56101
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 55 oraz pojedynczych 70 RF9005-10 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 55 oraz pojedynczych 70 RF9005-10 RONSTAN
Pasuje do : RF75101 RF75111 RF76101 RF76111
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Zaczep Dynema do bloków S40-55 BB wózek S25T RF9004-09 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków S40-55 BB wózek S25T RF9004-09 RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Zaczep Dynema do bloków S55 RF9004-11 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków S55 RF9004-11 RONSTAN
Zaczep Dyneema® do bloków podwójnych i potrójnych S55 RF9004-11
- Wykonane z najwyższej jakości Dyneema® SK75 - 10 razy mocniejsze i lżejsze od stali
- Włókna impregnowane pod kątem odporności na promieniowanie UV i ścieranie - dłuższa żywotność
- Szekla Dyneema® SK98
- Lina 4mm, długość pętli 110mm
-
B.L. Basket - 1800kg / 2970lb
-
B.L. Vertical - 900kg / 1985lb
| Podane wartości obciążenia zrywającego odnoszą się do stanu nowego. Zmęczenie, zużycie i ekspozycja na promieniowanie UV mogą pogorszyć wydajność. Regularnie sprawdzaj i wymień, jeśli występuje znaczne zużycie lub uszkodzenie włókien. Zamontuj w punkcie mocowania o gładkim, dobrze zaokrąglonym profilu, bez ostrych krawędzi i zadziorów. |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Zestaw taliowy 18:1 RF72900 RONSTAN
Zestaw taliowy 18:1 RF72900 RONSTAN
- Talia : blok RF72900T + blok RF72900B
- przełożenie 4:1 lub 8:1
- System z dwubiegową knagą
- Bezkonkurencyjna moc trzymania 18: 1
- Dwustronny przełącznik On-Off
- Układ łożysk kulkowych o niskim współczynniku tarcia
- Lekki
- Wycięcia na policzkach ułatwiają konserwację łożysk
- Przy montażu do wózków szyny, należy zapewnić odpowiednie podparcie dolnego bloku i użyć zestawu sprężyn stojących RF324-1 lub RF324-2
| Rolka Ø | 75 + 50 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| MWL | 1100 kg |
| BL | 2300 kg |
| Waga | 1610 g |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
