Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Rolka łożyskowana 40x6mm RF44000 RONSTAN
Rolka łożyskowana 40x6mm RF44000 RONSTAN
- Łożyska kulkowe Torlon® minimalizują tarcie
|
Średnica rolki Ø |
40 mm |
|---|---|
| Max.lina Ø | 6 mm |
| Wysokość | 10,1 mm |
| Pin Ø | 6 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka łożyskowana Orbit S100 RF109000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S100 RF109000 RONSTAN
| A | 100.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 53 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 100 Orbit |
| Waga | 180 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka łożyskowana Orbit S60 RF69000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S60 RF69000 RONSTAN
Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna uzyskiwana przy użyciu krążków aluminiowych, łożysk igłowych Torlon® do obciążeń osiowych, łożysk kulkowych acetalowych do obciążeń wzdłużnych.
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 36 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 60 Orbit |
| Weight | 65 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka łożyskowana Orbit S75 RF79000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S75 RF79000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 37 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 75 Orbit |
| Waga | 95 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka masztowa na przegubie z knagą S20 BB RF20175 RONSTAN
Rolka masztowa na przegubie z knagą S20 BB RF20175 RONSTAN
średnica liny 2-6 mm
MWL 150 kg
BL 300 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
| A | 30.0 mm |
|---|---|
| B | 11.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 8 mm |
| Max. Cable Ø | 3 mm |
| Suits Block Series | Series 30 High Load |
| Weight | 6 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
| A | 45.0 mm |
|---|---|
| B | 9.5 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max. Rope Ø | - mm |
| Max. Cable Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | RF103AW, 104AW |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka Nylatron 50x10.2x18mm RF50000HL RONSTAN
Rolka Nylatron 50x10.2x18mm RF50000HL RONSTAN
| A | 50.0 mm |
|---|---|
| B | 18.0 mm |
| C | 10.2 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Max. Cable Ø | 5 mm |
| Suits Block Series | Series 50 High Load |
| Weight | 27 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 100x13x19 mm PNP98KR RONSTAN
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 100x13x19 mm PNP98KR RONSTAN
| A | 100.0 mm |
|---|---|
| B | 19.0 mm |
| C | 13.0 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 75x13x15.8mm PNP98JR RONSTAN
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 75x13x15.8mm PNP98JR RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 15.8 mm |
| C | 13.0 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka RF40000HL RONSTAN
Rolka RF40000HL RONSTAN
| A | 40.0 mm |
|---|---|
| B | 13.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Max. Cable Ø | 4 mm |
| Suits Block Series | Series 40 High Load |
| Weight | 14 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka RF41000 RONSTAN
Rolka RF41000 RONSTAN
| A | 40.0 mm |
|---|---|
| B | 14.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | Series 40 All Purpose |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
| A | 150.0 mm |
|---|---|
| B | 43 mm |
| C | 41.5 mm |
| Max. Rope Ø | 32 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 150 Roller Ball Bearing |
| Weight | 1164 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka S75 AP RF71000 RONSTAN
Rolka S75 AP RF71000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | - mm |
| C | - mm |
| Max. Rope Ø | 14 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 75 Roller Ball Bearing |
| Weight | 128 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka Torlon S33 BB RF34000 RONSTAN
Rolka Torlon S33 BB RF34000 RONSTAN
- łożyska kulkowe Torlon® minimalizują tarcie
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 165 kg |
| BL | 330 kg |
| Waga | 10 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka wpuszczana lina 10mm RF41712 RONSTAN
Rolka wpuszczana lina 10mm RF41712 RONSTAN
Blok wpuszczany z rolką nadaję się zarówno do lin stalowych jak i zwykłych
- blok posiada łożyska ślizgowe , które są dobrym rozwiązaniem do fałów jak i innych zastosowań , w których występują duże obciążenia statyczne
- rolka z nylatronu ®
- policzki ze stali nierdzewnej
- idealne rozwiązanie , w których liny muszą być przeprowadzone przez pokład
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Max. Ø liny stalowej | 5 mm |
| MWL | 500 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 75 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Rolka wpuszczana RF452 RONSTAN
Rolka wpuszczana RF452 RONSTAN
Blok wpuszczany z rolką nadaję się zarówno do lin stalowych jak i zwykłych
- blok posiada łożyska ślizgowe , które są dobrym rozwiązaniem do fałów jak i innych zastosowań , w których występują duże obciążenia statyczne
- rolka z nylatronu ®
- policzki ze stali nierdzewnej
- idealne rozwiązanie , w których liny muszą być przeprowadzone przez pokład
| Rolka Ø | 22 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 3 mm |
| Max. Ø liny stalowej | 3 mm |
| MWL | 160 kg |
| BL | 320 kg |
| Waga | 30 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Snatch blok lina 16mm RF6730 RONSTAN
Snatch blok lina 16mm RF6730 RONSTAN
średnica rolkiu 45 mm
max średnica liny 16 mm
MWL 1600 kg
BL 3200 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Szekla "D" 10mm
Szekla "D" 10mm
Szekla nierdzewna A4-AIS 316 10mm
IB 41 mm
IL 55 mm
średnica sworznia 10 mm
BL 3350 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla "D" 12mm
Szekla "D" 12mm
Szekla nierdzewna A4-AIS 316 12 mm
IB 50 mm
IL 66 mm
średnica sworznia 12 mm
BL 4000 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
