Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0304 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 4.6 mm |
| B | 6.2 mm |
| C | 16.1 mm |
| D | 55.3 mm |
| E | 6.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 14 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy na taśmę S15 BB RF15107 RONSTAN
Blok pojedynczy na taśmę S15 BB RF15107 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy dostępny blok łożyskowy kulkowy.
- Precyzyjnie formowane rolki z acetalu, umieszczone na łożyskach kulkowych ze stali nierdzewnej, gwarantują wysoką wydajność i niskie tarcie.
- Pasuje do taśmy o szerokości 10 mm (3/8”) do montażu.
- Maksymalna szerokość linii 4 mnm (5/32”).
- Policzki ze stali nierdzewnej można przekręcić, aby otworzyć blok
- Rolka z łożyskiem kulkowym ze stali nierdzewnej.
- Waga 10g
Specyfikacje
| BL (kg) | 450 |
|---|---|
| Masa całkowita (kg) | 120 |
| Maksymalna średnica liny (mm) | 4 |
| Waga (g) | 10 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Szekla standard płaski trzpień RF152 RONSTAN
Szekla standard płaski trzpień RF152 RONSTAN
A - 7,9 mm
B - 29,0 mm
C - 17,0 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
| Lina Ø | 2.5 mm |
|---|---|
| A | 3.1 mm |
| B | 6.3 mm |
| C | 15.2 mm |
| D | 48.0 mm |
| E | 5.1 mm |
| F | - mm |
| Waga | 10 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Szekla nierdzewna 16 mm
Szekla nierdzewna 16 mm
Szekla nierdzewna A4-AIS 316 16 mm
IB 32 mm
IL 56 mm
średnica sworznia 16 mm
BL 10000 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 55 oraz pojedynczych 70 RF9005-10 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 55 oraz pojedynczych 70 RF9005-10 RONSTAN
Pasuje do : RF75101 RF75111 RF76101 RF76111
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Szekla standard 7.9x29x16mm RF618 RONSTAN
Szekla standard 7.9x29x16mm RF618 RONSTAN
A - 7.9 mm
B - 29 mm
C - 16 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy S30 BB RF30101 RONSTAN
Blok pojedynczy S30 BB RF30101 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- odporny na promieniowanie UV
- policzki ze stali nierdzewnej wzmocnione włóknem nylonowym
- odporny na uderzenia
- dwustopniowe łożysko kulkowe o niskim tarciu zapewnia stałą wydajność w pełnym zakresie obciążenia roboczego
- wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- lekki
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| MWL | 300 kg |
| BL | 750 kg |
| Waga | 28 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla długa 7.9x55x17mm RF624 RONSTAN
Szekla długa 7.9x55x17mm RF624 RONSTAN
A - 7,9 mm
B - 55 mm
C - 17 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok skrzynkowy 19mm RF568 RONSTAN
Blok skrzynkowy 19mm RF568 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- zdejmowana rolka
- rolka acetalowa odporna na promieniowanie UV
- wykonany ze stali nierdzewnej
| Rolka Ø | 19 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy S20 BB RF20101 RONSTAN
Blok pojedynczy S20 BB RF20101 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- odporny na promieniowanie UV
- policzki ze stali nierdzewnej wzmocnione włóknem nylonowym
- odporny na uderzenia
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 16 g |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy z miękką szeklą i zaczepem S20 Orbit RF25109 RONSTAN
Blok pojedynczy z miękką szeklą i zaczepem S20 Orbit RF25109 RONSTAN
Blok pojedynczy z miękkim zaczepem Orbit Block™ RF25109 RONSTAN
-
Bardzo lekki blok Series 20 Orbit Block ™ może przenosić obciążenia do 250 kg (550lb) przy wadze zaledwie 9 gramów
- Zintegrowana piasta ze stali nierdzewnej służy do mocowania liny i jako zaczep
-
Blok musi być przymocowany za pośrednictwem piasty
- W komplecie lina Dyneema ® Lashing pozwalająca na mocowanie w dowolnym miejscu o średnicy 1,7mm, dł. 750 mm. Blok musi być zamocowany przez piastę. Dostarczona lina mocująca musi mieć trzy przejścia przez głowicę i piastę, aby osiągnąć obciążenie znamionowe: https://drive.google.com/file/d/1Nr5j9gQk91vwp4V-tq090n0J82kUhs5z/view
- Pasują liny mocujące do 4mm
- Rolka: wysoka wytrzymałość na ściskanie, Acetal
- Policzki: wzmocniony włóknem szklanym nylon
- Łożyska kulkowe: stal nierdzewna klasy 316
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy S15 BB RF15101 RONSTAN
Blok pojedynczy S15 BB RF15101 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy blok z łożyskami kulkowymi
- Precyzyjnie formowana rolka acetalowa działająca na łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wydajność i niskie tarcie
- Rolki BB odporne na promieniowanie UV
- Łożyska kulkowe stal nierdzewna
- Policzki stal nierdzewna
| Rolka Ø | 15 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 120 kg |
| BL | 350 kg |
| Waga | 16 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Zaczep Dynema do bloków S40-55 BB wózek S25T RF9004-09 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków S40-55 BB wózek S25T RF9004-09 RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1780 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 152.0 mm |
| D | 89.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 40 oraz pojedynczych i wiolinowych 55 RF9004-08 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 40 oraz pojedynczych i wiolinowych 55 RF9004-08 RONSTAN
Szekla Dyneema do bloczków RF45201 RF55101 RF55111 RF55501 RF55511 RF55521 RF55531 RF56101
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy nitowany S20 Utility RF661 RONSTAN
Blok pojedynczy nitowany S20 Utility RF661 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 150 kg |
| BL | 450 kg |
| Waga | 10 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla skręcana 6.4x39x13mm RF629 RONSTAN
Szekla skręcana 6.4x39x13mm RF629 RONSTAN
A - 6,4 mm
B - 39 mm
C - 13 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1480 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 140.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Szekla nierdzewna skręcana 12 mm
Szekla nierdzewna skręcana 12 mm
Szekla nierdzewna A4-AIS 316 12 mm
IB 12 mm
IL 65 mm
średnica sworznia 12 mm
BL 6600 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Osłona sciągacza
Osłona sciągacza
Osłona ściągacza lub wantownika.
Długość 38 mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
- Blok pojedynczy kierunkowy zwrotny
- Rolka odporna na promieniowanie UV
- Blok wykonany ze stali nierdzewnej
| Rolka Ø | 13 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| Ø zapięcia | 4,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 500 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla "D" 12mm
Szekla "D" 12mm
Szekla nierdzewna A4-AIS 316 12 mm
IB 50 mm
IL 66 mm
średnica sworznia 12 mm
BL 4000 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla szeroka 6.4x39x31mm RF1853 RONSTAN
Szekla szeroka 6.4x39x31mm RF1853 RONSTAN
A - 6,4 mm
B - 39 mm
C - 31 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
