Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok kierunkowy stojący S20 BB RF20171 RONSTAN
Blok kierunkowy stojący S20 BB RF20171 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- obudowa wykonana ze stali nierdzewnej
- stosowany do fałów przy podstawie masztu
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| Ø sworznia | 4,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 18 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy z hakiem S15 BB RF15180 RONSTAN
Blok pojedynczy z hakiem S15 BB RF15180 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy blok z łożyskami kulkowymi
- Precyzyjnie formowana rolka acetalowa działająca na łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wydajność i niskie tarcie
- Rolki BB odporne na promieniowanie UV
- Łożyska kulkowe stal nierdzewna
- Policzki stal nierdzewna
- Posiada uformowaną jednoczęściową obudowę dla maksymalnej wytrzymałości i minimalnego zużycia liny.
| Rolka Ø | 15 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 120 kg |
| BL | 200 kg |
| Waga | 13 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy z zaczepem S25 Utility RF572 RONSTAN
Blok pojedynczy z zaczepem S25 Utility RF572 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 25 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| MWL | 300 kg |
| BL | 600 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy stojący AP RF2416 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący AP RF2416 RONSTAN
średnica rolki 32 mm
max średnica liny 5 mm
MWL 300 kg
BL 800 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 9.7mm (3/8”) otwór RF1501M0506 RONSTAN
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 9.7mm (3/8”) otwór RF1501M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 7.7 mm |
| B | 10.0 mm |
| C | 21.1 mm |
| D | 74.6 mm |
| E | 9.7 mm |
| F | - mm |
| Waga | 38 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy z obracanym pierścieniem S25 Utility RF2332 RONSTAN
Blok pojedynczy z obracanym pierścieniem S25 Utility RF2332 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 25,4 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| MWL | 300 kg |
| BL | 600 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Blok pojedynczy na taśmę lub miękką szeklę S20 Orbit RF21107 RONSTAN
Blok pojedynczy na taśmę lub miękką szeklę S20 Orbit RF21107 RONSTAN
Blok pojedynczy na taśmę lub miękką szeklę S20 Orbit RF21107 RONSTAN
- Niskie tarcie
- Dwustopniowy system łożysk kulkowych
- Pasuje do taśmy o szerokości do 10 mm lub linki RF9003-07 Dyneema
- Metalowa piasta do mocowania dodatkowej liny jako zaczep
- Rolka: wysoka wytrzymałość na ściskanie, czerń sadza Acetal
- Policzki: wzmocniony, wzmocniony włóknem szklanym nylon
- Łożyska kulkowe: stal nierdzewna klasy 316
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 8.1mm (5/16”) otwór RF1501M0505 RONSTAN
Końcówka oczkowa 5mm stalówka 8.1mm (5/16”) otwór RF1501M0505 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 6.1 mm |
| B | 8.5 mm |
| C | 19.1 mm |
| D | 74.6 mm |
| E | 8.1 mm |
| F | - mm |
| Waga | 30 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Rolka acetal łożyskowana 38x8xS15mm RF1766 RONSTAN
Rolka acetal łożyskowana 38x8xS15mm RF1766 RONSTAN
| A | 38.0 mm |
|---|---|
| B | 15.0 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
| A | 45.0 mm |
|---|---|
| B | 9.5 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max. Rope Ø | - mm |
| Max. Cable Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | RF103AW, 104AW |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Blok pojedynczy z dodatkowym uchwytem S20 BB RF20184 RONSTAN
Blok pojedynczy z dodatkowym uchwytem S20 BB RF20184 RONSTAN
- mocowanie jednopunktowe
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewniają wysoką wydajność i niskie współczynnik tarcia
- odporny na promieniowanie UV
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 22 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy S40 BB RF40101 RONSTAN
Blok pojedynczy S40 BB RF40101 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- odporny na promieniowanie UV
- policzki ze stali nierdzewnej wzmocnione włóknem nylonowym
- odporny na uderzenia
- dwustopniowe łożysko kulkowe o niskim tarciu zapewnia stałą wydajność w pełnym zakresie obciążenia roboczego
- wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- lekki
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| MWL | 350 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 53 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy z zaczepem S30 Utility RF681 RONSTAN
Blok pojedynczy z zaczepem S30 Utility RF681 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 29 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| MWL | 300 kg |
| BL | 600 kg |
| Waga | 25 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
| A | 30.0 mm |
|---|---|
| B | 11.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 8 mm |
| Max. Cable Ø | 3 mm |
| Suits Block Series | Series 30 High Load |
| Weight | 6 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Szekla omega 7.9x27x22mm RF638 RONSTAN
Szekla omega 7.9x27x22mm RF638 RONSTAN
A - 7,9 mm
B - 27 mm
C - 22 mm
D - 16 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy S40 AP RF41101 RONSTAN
Blok pojedynczy S40 AP RF41101 RONSTAN
- Wyjątkowo wysokie obciążenia robocze
- Niskie koszty konserwacji
- Długa żywotność
- Samosmarujący się krążek
- Najbardziej uniwersalny blok
- Rolka z acetalu
- Policzki wzmocnione włóknem nylonowym
- Odporny na uderzenia i promieniowanie UV
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| MWL | 400 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 54 g |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy z krętlikiem S25 Utility RF573 RONSTAN
Blok pojedynczy z krętlikiem S25 Utility RF573 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
Rolka Ø 25 mm Max. Ø liny 6 mm Sworzeń Ø 4,0 mm MWL 150 kg BL 300 kg Waga 20 g
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla RF618H RONSTAN
Szekla RF618H RONSTAN
MWL 1500 kg
BL 3300 kg
Waga 50g
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy stojący S15 BB RF15141 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S15 BB RF15141 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy blok z łożyskami kulkowymi
- Precyzyjnie formowana rolka acetalowa działająca na łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wydajność i niskie tarcie
- Rolki BB odporne na promieniowanie UV
- Łożyska kulkowe stal nierdzewna
- Policzki stal nierdzewna
| Rolka Ø | 15 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 120 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 10 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy pionowy S15 BB RF15171 RONSTAN
Blok pojedynczy pionowy S15 BB RF15171 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy blok z łożyskami kulkowymi
- Precyzyjnie formowana rolka acetalowa działająca na łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wydajność i niskie tarcie
- Rolki BB odporne na promieniowanie UV
- Łożyska kulkowe stal nierdzewna
- Policzki stal nierdzewna
| Rolka Ø | 15 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 120 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 9 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
