Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok pojedynczy z zaczepem 40BB S40 BB Orbit RF45110 RONSTAN
Blok pojedynczy z zaczepem 40BB S40 BB Orbit RF45110 RONSTAN
- Ultra lekki
- 2-stopniowy system orbitalnego łożyska kulkowego o niskim współczynniku tarcia
- Najwyższe obciążenie robocze w swojej klasie
- Niski profil
- Szekla ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wytrzymałość, odporna na promieniowanie UV
- Policzki wzmocnione włóknem nylonowym
- Krążek wzmocniony włóknem węglowym
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 9 mm |
| Sworzeń Ø | 4 mm |
| MWL | 325 * kg |
| BL | 650 kg |
| Waga | 44 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok podwójny z zaczepem S20 BB RF20212 RONSTAN
Blok podwójny z zaczepem S20 BB RF20212 RONSTAN
- niskie tarcie
- wytrzymuje duże obciążenia
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- dwu kierunkowa głowica (ustawiona na poziomie 0 lub 90 stopni)
- krążek z acetalu odporny na promieniowanie UV
- wzmocniony włóknem nylonowym
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| Sworzeń Ø | 4,0 mm |
| MWL | 350 kg |
| BL | 700 kg |
| Waga | 44 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok kierunkowy uchylny S20 BB RF20174 RONSTAN
Blok kierunkowy uchylny S20 BB RF20174 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- obudowa ze stali nierdzewnej
- obrotowa rolka o 180 °
- łożysko Torlon®
- niski współczynnik tarcia
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| Ø sworznia | 4,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 30 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok masztowy wpuszczany S30 BB RF35711 RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S30 BB RF35711 RONSTAN
Blok masztowy RF35711 RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Blok podwójny wpuszczany S30 BB RF30721 RONSTAN
Blok podwójny wpuszczany S30 BB RF30721 RONSTAN
- łożyska kulkowe zapewniają wysoką wydajność i niski współczynnik tarcia
- 2 stopniowe łożysko kulkowe zapewnia stałą wydajność podczas obciążenia
- minimalizują tarcie w linach przechodzących przez pokład
- odporny na promieniowanie UV oraz na uderzenia
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Ø sworznia | 5,0 mm |
| MWL | 300 kg |
| BL | 750 kg |
| Waga | 60 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
Końcówka widełkowa wahliwa do walcowania RF1507M0506 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 10.0 mm |
| B | 14.4 mm |
| C | 49.4 mm |
| D | 104.9 mm |
| E | 23.0 mm |
| F | 9.4 mm |
| Weight | 130 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik wózka z klepką QR 11.5mm, M10 S19 RC00210 RONSTAN
Łącznik wózka z klepką QR 11.5mm, M10 S19 RC00210 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik wózka z klepką QR 15.4mm, M10 S22-26 RC00212 RONSTAN
Łącznik wózka z klepką QR 15.4mm, M10 S22-26 RC00212 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy leżący S40 BB Orbit RF48151 RONSTAN
Blok pojedynczy leżący S40 BB Orbit RF48151 RONSTAN
Blok pojedynczy kierunkowy leżący S40 BB Orbit Blocks™ RF48151 RONSTAN
- Lekkie i wytrzymałe, wzmocnione włóknem szklanym, nylonowe policzki zastępują stalowe paski stosowane w tradycyjnych blokach użytkowych – idealna równowaga między wydajnością, a niezawodnością
- Łożyska kulkowe minimalizują tarcie, a dodatkowe łożysko ślizgowe zapewnia niskie tarcie w całym zakresie obciążenia roboczego
- Dwustopniowy system łożysk
- Łożyska krążkowe i kulkowe: Acetal o wysokiej wytrzymałości na ściskanie
- Policzki : Nylon wzmocniony włóknem szklanym
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy stojący S40 BB Orbit RF48140 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S40 BB Orbit RF48140 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący z krętlikiem S40 BB Orbit Blocks™ RF48140 RONSTAN
- Lekkie i wytrzymałe, wzmocnione włóknem szklanym, nylonowe policzki zastępują stalowe paski stosowane w tradycyjnych blokach użytkowych – idealna równowaga między wydajnością, a niezawodnością
- Łożyska kulkowe minimalizują tarcie, a dodatkowe łożysko ślizgowe zapewnia niskie tarcie w całym zakresie obciążenia roboczego
- Dwustopniowy system łożysk
- W zestawie sprężyna i przelotka
- Łożyska krążkowe i kulkowe: Acetal o wysokiej wytrzymałości na ściskanie
- Policzki : Nylon wzmocniony włóknem szklanym
- Złączki głowicy, piasty i elementy mocujące : stal nierdzewna gatunku 316
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Series 80 Shackle 6mm (1/4") Pin
Series 80 Shackle 6mm (1/4") Pin
Pałąk, średnica sworznia 6 mm (1/4 ") Garnitury RS208000 i RS208100
SPECYFIKACJE
| B.L. (kg) | 1950 |
|---|---|
| Waga (g) | 26 |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Blok podwójny z zaczepem S30 Utility RF83 RONSTAN
Blok podwójny z zaczepem S30 Utility RF83 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| MWL | 450 kg |
| BL | 1100 kg |
| Waga | 50g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla standard 12.7x42x19mm RF620 RONSTAN
Szekla standard 12.7x42x19mm RF620 RONSTAN
A - 12,7 mm
B - 42 mm
C - 19 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Klepka listwy grota S6-26 RC00150 RONSTAN
Klepka listwy grota S6-26 RC00150 RONSTAN
Zakończenie listwy płaskiej szerokie
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Wózek z przelotką okutą i blokadą 19 C-Track S19 C RC91944 RONSTAN
Wózek z przelotką okutą i blokadą 19 C-Track S19 C RC91944 RONSTAN
Wózek z metalową przelotką okutą RF1058 do szyny C Serii 19 i blokadą sprężynową.
| Długość | 71 mm |
|---|---|
| M.S.P. | 220 kg |
| O.N. | 440 kg |
| Waga | 40 g |
M.S.P. - maksymalna siła pracy
O.N. - obciążenie niszczące
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Pierścień czarny 47x21x22mm RF8090-21 RONSTAN
Pierścień czarny 47x21x22mm RF8090-21 RONSTAN
- Kompaktowy i lekki
- Niskie tarcie
- Głęboki, bezpieczny rowek mocujący
- Trwały
- Prosta i niezawodna konstrukcja
A 21.0 mm
B 47.0 mm
C 14.5 mm
D 22.0 mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0808 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0808 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 12.5 mm |
| B | 13.5 mm |
| C | 29.5 mm |
| D | 118.0 mm |
| E | 13.0 mm |
| F | - mm |
| Waga | 174 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy z zaczepem S40 BB RF40110 RONSTAN
Blok pojedynczy z zaczepem S40 BB RF40110 RONSTAN
- Rolki działające na łożyskach kulkowych Acetal zapewniają wysoką wydajność i niskie tarcie.
- Dwustopniowy system łożysk kulkowych zapewnia stałą wydajność w całym zakresie obciążenia.
- Sworzeń z rolką zaczepu bloczka można wypiąć, następnie dopasować linę i zablokować bez użycia zawleczki lub narzędzi
- Lekki
- Odporne na uderzenia i promieniowanie UV, wzmocnione włóknami nylonowe policzki
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Sworzeń Ø | 5,0 mm |
| MWL | 350 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 79 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0708 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0708 RONSTAN
| Lina Ø | 7.0 mm |
|---|---|
| A | 12.5 mm |
| B | 13.5 mm |
| C | 30.9 mm |
| D | 109.9 mm |
| E | 13.0 mm |
| F | - mm |
| Waga | 138 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Odcinek serwisowy szyny masztowej 400mm S33 RC1309-0.4 RONSTAN
Odcinek serwisowy szyny masztowej 400mm S33 RC1309-0.4 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy z zaczepem S40 AP RF41110 RONSTAN
Blok pojedynczy z zaczepem S40 AP RF41110 RONSTAN
- długa żywotność
- samosmarujący krążek
- dwukierunkowa głowica
- wyjątkowo wysokie obciążenia robocze
- zastosowanie do szotów grota, fałów, spinakera
- odporny na promieniowanie UV oraz uderzenia
- policzki wzmocnione nylonem
- łożysko ze stali nierdzewnej
- najbardziej uniwersalny blok
- sworzeń z rolką zaczepu można wypiąć, następnie dopasować liny i zablokować bez użycia zawleczki lub narzędzi
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Sworzeń Ø | 5,0 mm |
| MWL | 400 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 80 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
Szekla szeroka 9.5x56x29mm RF640 RONSTAN
Szekla szeroka 9.5x56x29mm RF640 RONSTAN
A - 9,5 mm
B - 56 mm
C - 29 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Wymienny zestaw sworznia tłoka do RF6411
Wymienny zestaw sworznia tłoka do RF6411
Zawiera sworzeń tłoka, sprężynę i pierścień dzielony. Pasuje do RF6411
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
