Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Zawleczka okrągła RF688 RONSTAN
Zawleczka okrągła RF688 RONSTAN
| A | 25.0 mm |
|---|---|
| B | 2.0 mm |
| Do sworzni | RF267 - RF278 |
|
Waga Stal nrdz |
5 g 316 |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Kausza lina 2.5mm RF481 RONSTAN
Kausza lina 2.5mm RF481 RONSTAN
| Lina Ø | 2.5 mm |
|---|---|
| A | 9.0 mm |
| B | 3.0 mm |
| C | 16.0 mm |
|
Waga Stal nrdz |
2 g AISI 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Karabińczyk nierdzewny A4 3x30 mm
Karabińczyk nierdzewny A4 3x30 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 3 mm
L 30 mm
ID 5 mm
IB 4 mm
C 5,5 mm
BL 280 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk nierdzewny A4 4x40 mm
Karabińczyk nierdzewny A4 4x40 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 4 mm
L 40 mm
ID 9 mm
IB 5 mm
C 7,0 mm
BL 330 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Kulka niebieska 16mm RF1318BLU RONSTAN
Kulka niebieska 16mm RF1318BLU RONSTAN
średnica kulki 16 mm
max średnica liny 4mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Kulka czerwona 16mm RF1318R RONSTAN
Kulka czerwona 16mm RF1318R RONSTAN
średnica kulki 16 mm
max średnica liny 4mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Kulka zielona 16mm RF1318GRN RONSTAN
Kulka zielona 16mm RF1318GRN RONSTAN
średnica kulki 16 mm
max średnica liny 4mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Zawleczka okrągła RF114 RONSTAN
Zawleczka okrągła RF114 RONSTAN
| A | 11.1 mm |
|---|---|
| B | 1.3 mm |
| Do sworzni | RF260 - RF266 |
|
Waga Stal nrdz |
2 g 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Zawleczka okrągła RF686 RONSTAN
Zawleczka okrągła RF686 RONSTAN
| A | 14.3 mm |
|---|---|
| B | 1.3 mm |
| Do sworzni | RF260 - RF274 |
|
Waga Stal nrdz |
4 g 316 |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Zawleczka do bolców 3/8"' RF113 RONSTAN
Zawleczka do bolców 3/8"' RF113 RONSTAN
| A | 9.5 mm |
|---|---|
| B | 1.0 mm |
| Do sworzni | RF258 - RF266 |
|
Waga Stal nrdz |
1 g 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
