Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Kausza lina 5mm RF484 RONSTAN
Kausza lina 5mm RF484 RONSTAN
| Lina Ø | 5.0 mm |
|---|---|
| A | 13.0 mm |
| B | 6.0 mm |
| C | 23.0 mm |
|
Waga Stal nrdz |
5 g AISI 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 4 mm
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 4 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 4 mm
L 40 mm
ID 4,5 mm
C 7 mm
BL 320 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Karabińczyk nierdzewny z blokadą 5 mm
Karabińczyk nierdzewny z blokadą 5 mm
arabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 5 mm
L 50 mm
ID 6 mm
IB 9 mm
C 17 mm
BL 410 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka acetal 19x6.6x6.4mm RF1741 RONSTAN
Rolka acetal 19x6.6x6.4mm RF1741 RONSTAN
| A | 19.0 mm |
|---|---|
| B | 6.4 mm |
| C | 6.6 mm |
| Max. Rope Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka acetal 28x15.2mm RF128 RONSTAN
Rolka acetal 28x15.2mm RF128 RONSTAN
| A | 28.0 mm |
|---|---|
| B | 15.2 mm |
| C | 8.2 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Suits Block Series | Lightweight |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk plastikowy biały lina 5mm PNP56B RONSTAN
Karabińczyk plastikowy biały lina 5mm PNP56B RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Kipa biała PNP33 RONSTAN
Kipa biała PNP33 RONSTAN
Przelotka kipa Ronstan
| Ø otworu | 11,0 mm |
|---|---|
| Ø otworów montażowych | 4,0 mm |
| Waga | 4 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Kipa PNP39A RONSTAN
Kipa PNP39A RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
| A | 10.0 mm |
|---|---|
| B | 13.0 mm |
| C | 22.0 mm |
| D | 16.0 mm |
| Waga | 3 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Kausza lina 4mm RF483 RONSTAN
Kausza lina 4mm RF483 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| A | 11.0 mm |
| B | 5.0 mm |
| C | 19.0 mm |
|
Waga Stal nrdz |
5 g AISI 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk nierdzewny A4 6x60 mm
Karabińczyk nierdzewny A4 6x60 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 6 mm
L 60 mm
ID 11 mm
IB 8 mm
C 9,0 mm
BL 500 kg
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk nierdzewny z kauszą 4 mm
Karabińczyk nierdzewny z kauszą 4 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 4 mm
L 40 mm
ID 4,5 mm
C 7,0 mm
BL 320 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Karabińczyk nierdzewny z blokadą 4 mm
Karabińczyk nierdzewny z blokadą 4 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 4 mm
L 40 mm
ID 15 mm
IB 5 mm
C 17 mm
BL 320 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Karabińczyk nrdz ze śrubą bezpieczeństwa A4 6x60
Karabińczyk nrdz ze śrubą bezpieczeństwa A4 6x60
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 6 mm
L 60 mm
ID 8 mm
IB 10 mm
C 9 mm
BL 480 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Kulka niebieska 32mm RF1315BLU RONSTAN
Kulka niebieska 32mm RF1315BLU RONSTAN
średnica kulki 6mm
max średnica liny 6 mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Kulka zielona 32mm RF1315GRN RONSTAN
Kulka zielona 32mm RF1315GRN RONSTAN
średnica kulki 6mm
max średnica liny 6 mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Kulka czerwona 32mm RF1315R RONSTAN
Kulka czerwona 32mm RF1315R RONSTAN
średnica kulki 6mm
max średnica liny 6 mm
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka acetal 25x6.5x9.5mm RF578 RONSTAN
Rolka acetal 25x6.5x9.5mm RF578 RONSTAN
| A | 25.0 mm |
|---|---|
| B | 9.5 mm |
| C | 6.5 mm |
| Max. Rope Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | Lightweight |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
