Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok pojedynczy z knagą rowkową S25 Utility RF341 RONSTAN
Blok pojedynczy z knagą rowkową S25 Utility RF341 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 25 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 225 kg |
| BL | 450 kg |
| Waga | 30 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk plastikowy biały lina 5mm PNP56B RONSTAN
Karabińczyk plastikowy biały lina 5mm PNP56B RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Kipa biała PNP33 RONSTAN
Kipa biała PNP33 RONSTAN
Przelotka kipa Ronstan
| Ø otworu | 11,0 mm |
|---|---|
| Ø otworów montażowych | 4,0 mm |
| Waga | 4 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Kipa długa PNP183 RONSTAN
Kipa długa PNP183 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 7.0 mm |
|---|---|
| B | 14.0 mm |
| C | 22.0 mm |
| D | 16.0 mm |
| Waga | 7 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Kipa lina 16mm RF2358 RONSTAN
Kipa lina 16mm RF2358 RONSTAN
Kipa przelotka Ronstan
- odporna na uderzenia
- środek kipy ze stali nierdzewnej minimalizujące tarcie lin
- nylon odporny na UV
| A | 16.0 mm |
|---|---|
| B | 50.0 mm |
| C | 25.0 mm |
| Waga | 26 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Kipa obrotowa z knagą średnią lina 12mm RF58 RONSTAN
Kipa obrotowa z knagą średnią lina 12mm RF58 RONSTAN
Kipa obrotowa z knagą Ronstan
- obrót 360°
- odporna na uderzenia
- środek kipy ze stali nierdzewnej
- nylon odporny na promieniowanie UV
- obciążenie powinno być ograniczone do MWL 175 kg
| Ø liny | 3 - 12 mm |
|---|---|
| Waga | 171 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
