Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Szekla RF150 RONSTAN
Szekla RF150 RONSTAN
A - 4,7 mm
B - 18,0 mm
C - 12,0 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka acetal 50x8.1x15.6mm RF1759 RONSTAN
Rolka acetal 50x8.1x15.6mm RF1759 RONSTAN
| A | 50.0 mm |
|---|---|
| B | 15.6 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 50 Duraflare |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Karabińczyk nierdzewny z blokadą 8 mm
Karabińczyk nierdzewny z blokadą 8 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 8 mm
L 80 mm
ID 8 mm
IB 13 mm
C 8 mm
BL 610 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Sworzeń RF268 RONSTAN
Sworzeń RF268 RONSTAN
| A | 7.9 mm |
|---|---|
| B | 19.0 mm |
| C | 23.0 mm |
| D | 9.5 mm |
| E | 2.7 mm |
|
Waga Stal nrdz |
10 g 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Sworzeń 6,5x26x30mm RF265 RONSTAN
Sworzeń 6,5x26x30mm RF265 RONSTAN
| A | 6.4 mm |
|---|---|
| B | 25.0 mm |
| C | 30.0 mm |
| D | 7.9 mm |
| E | 2.4 mm |
|
Waga Stal nrdz |
10 g 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Szekla standard 4.7x18x11mm RF616 RONSTAN
Szekla standard 4.7x18x11mm RF616 RONSTAN
A - 4.8mm
B - 18 mm
C - 11 mm
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla standard 4x15x10mm RF1806 RONSTAN
Szekla standard 4x15x10mm RF1806 RONSTAN
A - 4.0 mm
B - 16 mm
C - 10 mm
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Zaczep przedłużacza rumpla 16mm RF1135-16 RONSTAN
Zaczep przedłużacza rumpla 16mm RF1135-16 RONSTAN
Nylon odporny na promieniowanie UV
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Kausza lina 6-7mm RF485 RONSTAN
Kausza lina 6-7mm RF485 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm 7.00 mm |
|---|---|
| A | 15.0 mm |
| B | 7.5 mm |
| C | 28.0 mm |
|
Waga Stal nrdz |
15 g AISI 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka acetal 38x15.5mm RF1006 RONSTAN
Rolka acetal 38x15.5mm RF1006 RONSTAN
| A | 38.0 mm |
|---|---|
| B | 15.5 mm |
| C | 12.7 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Suits Block Series | Series 40 Deck Organisers |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Okrągła nasadka do RF3133 RF3136 RONSTAN
Okrągła nasadka do RF3133 RF3136 RONSTAN
Pasuje do przedłużacza o średnicy 25-32 mm (1-1 1/4 ") oporny na UV nylon
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla standard płaski trzpień 4x15x10mm RF615 RONSTAN
Szekla standard płaski trzpień 4x15x10mm RF615 RONSTAN
A - 4,0 mm
B - 16,0 mm
C - 10,0 mm
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Szekla kabłąkowa 4.8x17x14mm RF634 RONSTAN
Szekla kabłąkowa 4.8x17x14mm RF634 RONSTAN
A - 4,8 mm
B - 18 mm
C - 14 mm
D - 13 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Zakończenie szyny, plast. S22 RC12280 RONSTAN
Zakończenie szyny, plast. S22 RC12280 RONSTAN
długość 30 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
