Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Sworzeń RF264 RONSTAN
Sworzeń RF264 RONSTAN
| A | 6.4 mm |
|---|---|
| B | 19.0 mm |
| C | 23.0 mm |
| D | 7.9 mm |
| E | 2.4 mm |
|
Waga Stal nrdz |
5 g 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik montażowy szyny z likszparą 25.0x20.0mm, M6 S22-26 RC00380 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 25.0x20.0mm, M6 S22-26 RC00380 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Sworzeń 6,4X12,7X16,5mm RF263 RONSTAN
Sworzeń 6,4X12,7X16,5mm RF263 RONSTAN
| A | 6.4 mm |
|---|---|
| B | 12.7 mm |
| C | 16.5 mm |
| D | 7.9 mm |
| E | 2.4 mm |
|
Waga Stal nrdz |
5 g 316 |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Zakończenie szyny wysokiej S19 RC61980 RONSTAN
Zakończenie szyny wysokiej S19 RC61980 RONSTAN
długość 25 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Krętlik 6mm
Krętlik 6mm
Krętlik nierdzewny A4- AIS 316
średnica 6 mm
L 66 mm
IB 12 mm
IL 11 mm
BL 1130 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 6 mm
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 6 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 6 mm
L 60 mm
ID 7,0 mm
C 9 mm
BL 480 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Bolec nierdzewny 4.7x9.0mm RF259 RONSTAN
Bolec nierdzewny 4.7x9.0mm RF259 RONSTAN
| A | 4.6 mm |
|---|---|
| B | 9.0 mm |
| C | 12.2 mm |
| D | 6.4 mm |
| E | 2.0 mm |
|
Waga Stal nrdz |
2 g 316 |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Zawleczka do zabezpieczenia bolca fi 2.7mm RF413 RONSTAN
Zawleczka do zabezpieczenia bolca fi 2.7mm RF413 RONSTAN
| A | 16.0 mm |
|---|---|
| B | 2.7 mm |
| Do sworzni | RF267 - RF274 |
| Waga | 3 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk nierdzewny z oczkiem 70 mm
Karabińczyk nierdzewny z oczkiem 70 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
L 70 mm
D 13,0 mm
B 31 mm
C 12 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka szyny typu C para S20 RC91980 RONSTAN
Końcówka szyny typu C para S20 RC91980 RONSTAN
Plastikowe zakończenie szyny C Serii 19.
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
