Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 5 mm
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 5 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 5 mm
L 50 mm
ID 6,0 mm
C 8 mm
BL 410 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Bolec nierdzewny 4.8x12.7mm RF260 RONSTAN
Bolec nierdzewny 4.8x12.7mm RF260 RONSTAN
| A | 4.8 mm |
|---|---|
| B | 12.7 mm |
| C | 16.0 mm |
| D | 6.4 mm |
| E | 2.2 mm |
|
Waga Stal nrdz |
3 g 316 |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Łącznik montażowy szyny z likszparą 20x25mm, M5 S19 RC00370 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 20x25mm, M5 S19 RC00370 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Kipa PNP39B RONSTAN
Kipa PNP39B RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
| A | 13.0 mm |
|---|---|
| B | 13.0 mm |
| C | 31.0 mm |
| D | 25.0 mm |
| Waga | 4 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Rolka AP RF129 RONSTAN
Rolka AP RF129 RONSTAN
| A | 28.0 mm |
|---|---|
| B | 9.9 mm |
| C | 6.6 mm |
| Max. Rope Ø | 8 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Rolka acetal 38x8.2x10.2mm RF1751 RONSTAN
Rolka acetal 38x8.2x10.2mm RF1751 RONSTAN
| A | 38.0 mm |
|---|---|
| B | 10.2 mm |
| C | 8.2 mm |
| Max. Rope Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | Lightweight |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Karabińczyk z kauszą 8x80
Karabińczyk z kauszą 8x80
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 8 mm
L 80 mm
ID 10 mm
C 9,0 mm
BL 640 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk nierdzewny A4 7x70 mm
Karabińczyk nierdzewny A4 7x70 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 7 mm
L 70 mm
ID 13 mm
IB 8 mm
C 9,0 mm
BL 550 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Sworzeń RF262 RONSTAN
Sworzeń RF262 RONSTAN
| A | 4.8 mm |
|---|---|
| B | 25.0 mm |
| C | 28.0 mm |
| D | 6.4 mm |
| E | 2.2 mm |
|
Waga Stal nrdz |
5 g 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Bolec nierdzewny 4.8x22.0mm RF261 RONSTAN
Bolec nierdzewny 4.8x22.0mm RF261 RONSTAN
| A | 4.8 mm |
|---|---|
| B | 19.0 mm |
| C | 22.0 mm |
| D | 6.4 mm |
| E | 2.2 mm |
|
Waga Stal nrdz |
3 g 316 |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka RF41000 RONSTAN
Rolka RF41000 RONSTAN
| A | 40.0 mm |
|---|---|
| B | 14.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | Series 40 All Purpose |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Karabińczyk nierdzewny A4 8x80 mm
Karabińczyk nierdzewny A4 8x80 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 8 mm
L 80 mm
ID 13 mm
IB 8 mm
C 9,0 mm
BL 640 kg
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Szeklownik nrdz A2 2mm
Szeklownik nrdz A2 2mm
Szeklownik A2-AIS 304
L 100 mm
S 2 mm
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
