Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Szekla długa 7.9x55x17mm RF624 RONSTAN
Szekla długa 7.9x55x17mm RF624 RONSTAN
A - 7,9 mm
B - 55 mm
C - 17 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 11 mm
Karabińczyk nierdzewny z kauszą i blokadą 11 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 11 mm
L 120 mm
ID 14,5 mm
C 15 mm
BL 940 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy S30 BB RF30101 RONSTAN
Blok pojedynczy S30 BB RF30101 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- odporny na promieniowanie UV
- policzki ze stali nierdzewnej wzmocnione włóknem nylonowym
- odporny na uderzenia
- dwustopniowe łożysko kulkowe o niskim tarciu zapewnia stałą wydajność w pełnym zakresie obciążenia roboczego
- wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- lekki
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| MWL | 300 kg |
| BL | 750 kg |
| Waga | 28 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Kipa PNP260 RONSTAN
Kipa PNP260 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 13.0 mm |
|---|---|
| B | 14.0 mm |
| C | 28.0 mm |
| D | 23.0 mm |
| Waga | 13 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Szekla standard 7.9x29x16mm RF618 RONSTAN
Szekla standard 7.9x29x16mm RF618 RONSTAN
A - 7.9 mm
B - 29 mm
C - 16 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Łącznik szyn masztowych S55 RC1551J RONSTAN
Łącznik szyn masztowych S55 RC1551J RONSTAN
długość 60 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Łącznik szyn masztowych S42 RC1421J RONSTAN
Łącznik szyn masztowych S42 RC1421J RONSTAN
długość 60 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 55 oraz pojedynczych 70 RF9005-10 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 55 oraz pojedynczych 70 RF9005-10 RONSTAN
Pasuje do : RF75101 RF75111 RF76101 RF76111
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Szekla do pojedynczych bloków 2 szt. S30 BB RF1850S-2 RONSTAN
Szekla do pojedynczych bloków 2 szt. S30 BB RF1850S-2 RONSTAN
Szekla Ronstan RF1850SA-2 wykonana ze stali nierdzewnej
Atrakcyjna cena szekli
Wysoki stosunek wytrzymałości do masy szekli
Pasuje do bloków BB oraz RT Orbit , RF35101 RF35101D
| A | 3.2 mm |
|---|---|
| B | 11.0 mm |
| C | 13.0 mm |
| P.L. B.L. | 280 kg |
| U.D.L. B.L. | 500 kg |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M2.503 RONSTAN
| Lina Ø | 2.5 mm |
|---|---|
| A | 3.1 mm |
| B | 6.3 mm |
| C | 15.2 mm |
| D | 48.0 mm |
| E | 5.1 mm |
| F | - mm |
| Waga | 10 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Kipa PNP258 RONSTAN
Kipa PNP258 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 13.0 mm |
|---|---|
| B | 4.0 mm |
| C | 36.0 mm |
| D | 5.0 mm |
| E | 26.0 mm |
| Waga | 10 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Przepust pokładowy 11mm PNP189 RONSTAN
Przepust pokładowy 11mm PNP189 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 11.0 mm |
|---|---|
| B | 3.0 mm |
| C | 31.0 mm |
| D | 14.0 mm |
| E | 19.0 mm |
| Waga | 10 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Szekla standard płaski trzpień RF152 RONSTAN
Szekla standard płaski trzpień RF152 RONSTAN
A - 7,9 mm
B - 29,0 mm
C - 17,0 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy na taśmę S15 BB RF15107 RONSTAN
Blok pojedynczy na taśmę S15 BB RF15107 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy dostępny blok łożyskowy kulkowy.
- Precyzyjnie formowane rolki z acetalu, umieszczone na łożyskach kulkowych ze stali nierdzewnej, gwarantują wysoką wydajność i niskie tarcie.
- Pasuje do taśmy o szerokości 10 mm (3/8”) do montażu.
- Maksymalna szerokość linii 4 mnm (5/32”).
- Policzki ze stali nierdzewnej można przekręcić, aby otworzyć blok
- Rolka z łożyskiem kulkowym ze stali nierdzewnej.
- Waga 10g
Specyfikacje
| BL (kg) | 450 |
|---|---|
| Masa całkowita (kg) | 120 |
| Maksymalna średnica liny (mm) | 4 |
| Waga (g) | 10 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Krętlik nierdzewny 10 mm
Krętlik nierdzewny 10 mm
Krętlik nierdzewny A4- AIS 316
średnica 10 mm
L 118 mm
IB 20 mm
IL 22 mm
BL 3150 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0304 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0304 RONSTAN
| Lina Ø | 3.0 mm |
|---|---|
| A | 4.6 mm |
| B | 6.2 mm |
| C | 16.1 mm |
| D | 55.3 mm |
| E | 6.5 mm |
| F | - mm |
| Waga | 14 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Kipa PNP261 RONSTAN
Kipa PNP261 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 15.0 mm |
|---|---|
| B | 4.0 mm |
| C | 39.0 mm |
| D | 5.0 mm |
| E | 28.0 mm |
| Waga | 11 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Pierścień czarny 22x8x11mm RF8090-08 RONSTAN
Pierścień czarny 22x8x11mm RF8090-08 RONSTAN
- Kompaktowy i lekki
- Niskie tarcie
- Głęboki, bezpieczny rowek mocujący
- Trwały
- Prosta i niezawodna konstrukcja
A 8.0 mm
B 22.0 mm
C 7.0 mm
D 11.0 mm
MWL 1000 kg
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy nitowany S25 Utility RF2335 RONSTAN
Blok pojedynczy nitowany S25 Utility RF2335 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 25 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 175 kg |
| BL | 350 kg |
| Waga |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Oczko podwójne SHOCK blok 10mm niebieskie RF8081BLU RONSTAN
Oczko podwójne SHOCK blok 10mm niebieskie RF8081BLU RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Oczko podwójne SHOCK blok 10mm czerwone RF8081R RONSTAN
Oczko podwójne SHOCK blok 10mm czerwone RF8081R RONSTAN
średnica liny 1,4-10 mm
BL 1000 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Knaga typ V otwarta 8-12mm RF5110 RONSTAN
Knaga typ V otwarta 8-12mm RF5110 RONSTAN
średnica liny 8-12 mm
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Zaczep Dynema do bloków S55 RF9004-11 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków S55 RF9004-11 RONSTAN
Zaczep Dyneema® do bloków podwójnych i potrójnych S55 RF9004-11
- Wykonane z najwyższej jakości Dyneema® SK75 - 10 razy mocniejsze i lżejsze od stali
- Włókna impregnowane pod kątem odporności na promieniowanie UV i ścieranie - dłuższa żywotność
- Szekla Dyneema® SK98
- Lina 4mm, długość pętli 110mm
-
B.L. Basket - 1800kg / 2970lb
-
B.L. Vertical - 900kg / 1985lb
| Podane wartości obciążenia zrywającego odnoszą się do stanu nowego. Zmęczenie, zużycie i ekspozycja na promieniowanie UV mogą pogorszyć wydajność. Regularnie sprawdzaj i wymień, jeśli występuje znaczne zużycie lub uszkodzenie włókien. Zamontuj w punkcie mocowania o gładkim, dobrze zaokrąglonym profilu, bez ostrych krawędzi i zadziorów. |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy leżący S19 RF569 RONSTAN
Blok pojedynczy leżący S19 RF569 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- rolka acetalowa odporna na promieniowanie UV
- wykonany ze stali nierdzewnej
| RolkaØ | 19 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
