Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Kipa lina 16mm RF2358 RONSTAN
Kipa lina 16mm RF2358 RONSTAN
Kipa przelotka Ronstan
- odporna na uderzenia
- środek kipy ze stali nierdzewnej minimalizujące tarcie lin
- nylon odporny na UV
| A | 16.0 mm |
|---|---|
| B | 50.0 mm |
| C | 25.0 mm |
| Waga | 26 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Zaczep Dynema do bloków S30 i S40 RF9003-07 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków S30 i S40 RF9003-07 RONSTAN
- Wykonane z najwyższej jakości Dyneema® SK75 - 10 razy mocniejsze i lżejsze od stali
- Nitki impregnowane pod kątem odporności na promieniowanie UV i ścieranie - dłuższa żywotność
- Szekla Dyneema® do bloków:
- RF45101, RF45111, RF45501, RF45511, RF45521, RF45531, RF46101, RF46102, RF35202, RF35212, RF35302, RF35312, RF35322, RF35332
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Łącznik montażowy szyny z likszparą 12.6x22.9mm, M8 RC00360 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 12.6x22.9mm, M8 RC00360 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik montażowy szyny z likszparą 11.8x19.8mm, M6 RC00343 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 11.8x19.8mm, M6 RC00343 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik montażowy szyny z likszparą 13.6x21.0mm, M6 RC00341 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 13.6x21.0mm, M6 RC00341 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik montażowy szyny z likszparą 8.1x15.0mm, M5 RC00323 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 8.1x15.0mm, M5 RC00323 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik montażowy szyny z likszparą 13.5x21.0mm, M5 RC00322 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 13.5x21.0mm, M5 RC00322 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Łącznik montażowy szyny z likszparą 1.8x19.9mm, M5 RC00321 RONSTAN
Łącznik montażowy szyny z likszparą 1.8x19.9mm, M5 RC00321 RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Przepust pokładowy 7x5mm PNP186 RONSTAN
Przepust pokładowy 7x5mm PNP186 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 7.0 mm |
|---|---|
| B | 3.0 mm |
| C | 28.0 mm |
| D | 5.0 mm |
| E | 16.0 mm |
| Waga | 5 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Szekla szeroka 6.4x39x31mm RF1853 RONSTAN
Szekla szeroka 6.4x39x31mm RF1853 RONSTAN
A - 6,4 mm
B - 39 mm
C - 31 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
- Blok pojedynczy kierunkowy zwrotny
- Rolka odporna na promieniowanie UV
- Blok wykonany ze stali nierdzewnej
| Rolka Ø | 13 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| Ø zapięcia | 4,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 500 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Kausza zamknięta lina 6mm RF2183 RONSTAN
Kausza zamknięta lina 6mm RF2183 RONSTAN
| Lina Ø | 6.0 mm |
|---|---|
| A | 21.0 mm |
| B | 8.5 mm |
| C | 33.0 mm |
|
Waga Stal nierdzewny |
20 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Przelotka PNP255 RONSTAN
Przelotka PNP255 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 11.0 mm |
|---|---|
| B | 5.0 mm |
| C | 25.0 mm |
| D | 20.0 mm |
| Waga | 3 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Nakładka płaska na knagę średnią czarna RF5413A RONSTAN
Nakładka płaska na knagę średnią czarna RF5413A RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Kausza lina 10mm RF487 RONSTAN
Kausza lina 10mm RF487 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| A | 27.0 mm |
| B | 11.5 mm |
| C | 53.0 mm |
|
Waga Stal nrdz |
40 g AISI 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Nakładka płaska na knagę średnią szara RF5013A RONSTAN
Nakładka płaska na knagę średnią szara RF5013A RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Karabińczyk nierdzewny z kauszą 12 mm
Karabińczyk nierdzewny z kauszą 12 mm
Karabińczyk nierdzewny A4-AIS 316
średnica 12 mm
L 140 mm
ID 18 mm
C 19 mm
BL 1100 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ograniczniki fałów zielone 40x10mm PNP197GRN RONSTAN
Ograniczniki fałów zielone 40x10mm PNP197GRN RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 1/4' lina 4mm RF1512M0404 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1480 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 140.0 mm |
| D | 75.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Szekla skręcana 6.4x39x13mm RF629 RONSTAN
Szekla skręcana 6.4x39x13mm RF629 RONSTAN
A - 6,4 mm
B - 39 mm
C - 13 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
