Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok pojedynczy nitowany S20 Utility RF661 RONSTAN
Blok pojedynczy nitowany S20 Utility RF661 RONSTAN
- Lekka trwała konstrukcja
- Policzki ze stali nierdzewnej i krążki acetalu zapewniają długą żywotność przy praktycznie żadnych czynnościach konserwacyjnych. Puste nity akceptują śruby mocujące lub szekle
- Systemy np. Vang, Cunningham, trapez Retriever
- Stabilizowane promieniami UV krążki acetalowe
- Policzki stal nierdzewna AISI 316
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 150 kg |
| BL | 450 kg |
| Waga | 10 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 40 oraz pojedynczych i wiolinowych 55 RF9004-08 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków podwójnych i potrójnych 40 oraz pojedynczych i wiolinowych 55 RF9004-08 RONSTAN
Szekla Dyneema do bloczków RF45201 RF55101 RF55111 RF55501 RF55511 RF55521 RF55531 RF56101
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Pierścień czarny 15x5x7mm RF8090-05 RONSTAN
Pierścień czarny 15x5x7mm RF8090-05 RONSTAN
- Kompaktowy i lekki
- Niskie tarcie
- Głęboki, bezpieczny rowek mocujący
- Trwały
- Prosta i niezawodna konstrukcja
A 5.0 mm
B 15.0 mm
C 4.5 mm
D 7.5 mm
MWL 500 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Sworzeń RF277 RONSTAN
Sworzeń RF277 RONSTAN
| A | 12.7 mm |
|---|---|
| B | 32.0 mm |
| C | 38.0 mm |
| D | 15.9 mm |
| E | 3.5 mm |
|
Waga Stal nrdz |
40 g 316 |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
Końcówka walcowana gwint 5/16' lina 4mm RF1512M0405 RONSTAN
| Lina Ø | 4.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 1780 kg |
| Stal | 316 |
| A | 6 mm |
| B | 45.0 mm |
| C | 152.0 mm |
| D | 89.0 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Zaczep Dynema do bloków S40-55 BB wózek S25T RF9004-09 RONSTAN
Zaczep Dynema do bloków S40-55 BB wózek S25T RF9004-09 RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Sworzeń RF275 RONSTAN
Sworzeń RF275 RONSTAN
| A | 12.7 mm |
|---|---|
| B | 19.0 mm |
| C | 25.0 mm |
| D | 15.9 mm |
| E | 3.5 mm |
|
Waga Stal nrdz |
30 g 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Przepust pokładowy 14x7.5mm PNP187 RONSTAN
Przepust pokładowy 14x7.5mm PNP187 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 7.0 mm |
|---|---|
| B | 3.0 mm |
| C | 28.0 mm |
| D | 14.0 mm |
| E | 16.0 mm |
| Waga | 8 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy S15 BB RF15101 RONSTAN
Blok pojedynczy S15 BB RF15101 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy blok z łożyskami kulkowymi
- Precyzyjnie formowana rolka acetalowa działająca na łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wydajność i niskie tarcie
- Rolki BB odporne na promieniowanie UV
- Łożyska kulkowe stal nierdzewna
- Policzki stal nierdzewna
| Rolka Ø | 15 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 120 kg |
| BL | 350 kg |
| Waga | 16 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy z miękką szeklą i zaczepem S20 Orbit RF25109 RONSTAN
Blok pojedynczy z miękką szeklą i zaczepem S20 Orbit RF25109 RONSTAN
Blok pojedynczy z miękkim zaczepem Orbit Block™ RF25109 RONSTAN
-
Bardzo lekki blok Series 20 Orbit Block ™ może przenosić obciążenia do 250 kg (550lb) przy wadze zaledwie 9 gramów
- Zintegrowana piasta ze stali nierdzewnej służy do mocowania liny i jako zaczep
-
Blok musi być przymocowany za pośrednictwem piasty
- W komplecie lina Dyneema ® Lashing pozwalająca na mocowanie w dowolnym miejscu o średnicy 1,7mm, dł. 750 mm. Blok musi być zamocowany przez piastę. Dostarczona lina mocująca musi mieć trzy przejścia przez głowicę i piastę, aby osiągnąć obciążenie znamionowe: https://drive.google.com/file/d/1Nr5j9gQk91vwp4V-tq090n0J82kUhs5z/view
- Pasują liny mocujące do 4mm
- Rolka: wysoka wytrzymałość na ściskanie, Acetal
- Policzki: wzmocniony włóknem szklanym nylon
- Łożyska kulkowe: stal nierdzewna klasy 316
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy S20 BB RF20101 RONSTAN
Blok pojedynczy S20 BB RF20101 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- odporny na promieniowanie UV
- policzki ze stali nierdzewnej wzmocnione włóknem nylonowym
- odporny na uderzenia
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 16 g |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Przepust burtowy PNP256 RONSTAN
Przepust burtowy PNP256 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 11.0 mm |
|---|---|
| B | 14.0 mm |
| C | 25.0 mm |
| D | 20.0 mm |
| Waga | 7 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Przepust pokładowy 11x5mm PNP188 RONSTAN
Przepust pokładowy 11x5mm PNP188 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 11.0 mm |
|---|---|
| B | 3.0 mm |
| C | 31.0 mm |
| D | 5.0 mm |
| E | 19.0 mm |
| Waga | 5 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Snapszekla z krętlikiem nrdz. 87mm
Snapszekla z krętlikiem nrdz. 87mm
Snapszekla nierdzewna z krętlikiem A4-AIS 316
L 87 mm
B 42 mm
średnica 6 mm
ID1 16 mm
ID 16 mm
BL 930 kg
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Przepust burtowy 13x5mm PNP259 RONSTAN
Przepust burtowy 13x5mm PNP259 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 13.0 mm |
|---|---|
| B | 5.0 mm |
| C | 28.0 mm |
| D | 23.0 mm |
| Waga | 7 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Kipa PNP257 RONSTAN
Kipa PNP257 RONSTAN
Kipa pokładowa Ronstan
- nylon odporny na promieniowanie UV
- środek kipy ze stali nierdzewnej
| A | 15.0 mm |
|---|---|
| B | 4.0 mm |
| C | 35.0 mm |
| D | 19.0 mm |
| E | 22.0 mm |
| Waga | 16 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok skrzynkowy 19mm RF568 RONSTAN
Blok skrzynkowy 19mm RF568 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- zdejmowana rolka
- rolka acetalowa odporna na promieniowanie UV
- wykonany ze stali nierdzewnej
| Rolka Ø | 19 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Kausza lina 12mm RF2488 RONSTAN
Kausza lina 12mm RF2488 RONSTAN
| Lina Ø | 12.0 mm |
|---|---|
| A | 29.0 mm |
| B | 15.5 mm |
| C | 55.0 mm |
|
Waga Sal nrdz |
65 g AISI 316 |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
