Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Kluczem do pomyślnego, bezpiecznego i komfortowego żeglowania jest dbałość o zapewnienie niezawodnego i użytecznego sprzętu na jachcie. Bardzo ważna jest tutaj jakość wszelkich zastosowanych elementów. Tyczy się to nie tylko tych widocznych urządzeń, ale też najmniejszych produktów takich jak rolki. Te mają na celu ułatwienie pracy żeglarzom. Służą między innymi do sprawnego przewijania różnego rodzaju lin, biorą udział w procesie rozwijania i mocowania żagli. W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy rolki łożyskowe i niełożyskowe. Ponieważ większość lin przechodzi przez bloki jachtowe, co powoduje działanie silnych sił tarcia, to zadbaliśmy, aby oferowane przez nas rolki wykonane zostały ze starannie dobranego i wytrzymałego materiału. Dobrze dopasowana bieżna rolki, zapewni niski opór, a samo urządzenie może być też wykorzystywane jako element talii, część obciągacza bomu czy talii grota. Oferowane przez nas produkty są trwałe i długo utrzymują swoje fabryczne, pierwotne właściwości.
Rolka 150x41.5mm RF158000W RONSTAN
Rolka 150x41.5mm RF158000W RONSTAN
| A | 150.0 mm |
|---|---|
| B | 43 mm |
| C | 41.5 mm |
| Max.lina Ø | 32 mm |
| Suits Block Series | Series 150 Roller Ball Bearing |
| Waga | 1164 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
| A | 150.0 mm |
|---|---|
| B | 43 mm |
| C | 41.5 mm |
| Max. Rope Ø | 32 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 150 Roller Ball Bearing |
| Weight | 1164 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka 125x41.5mm RF128000W RONSTAN
Rolka 125x41.5mm RF128000W RONSTAN
| A | 125.0 mm |
|---|---|
| B | 41.5 mm |
| C | 30.0 mm |
| Max.lina Ø | 32 mm |
| Suits Block Series | Series 125 Roller Ball Bearing |
| Waga | 817 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka 100x41.5mm RF108000W RONSTAN
Rolka 100x41.5mm RF108000W RONSTAN
| A | 100.0 mm |
|---|---|
| B | 41.5 mm |
| C | 27.0 mm |
| Max.lina Ø | 25 mm |
| Suits Block Series | Series 100 Roller Ball Bearing |
| Waga | 497 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka 125x20.5mm RF128000 RONSTAN
Rolka 125x20.5mm RF128000 RONSTAN
| A | 125.0 mm |
|---|---|
| B | 20.5 mm |
| C | 30.0 mm |
| Max.lina Ø | 16 mm |
| Suits Block Series | Series 125 Roller Ball Bearing |
| Waga | 448 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka 75x41.5mm RF78000W RONSTAN
Rolka 75x41.5mm RF78000W RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 41.5 mm |
| C | 10.0 mm |
| Max.lina Ø | 25 mm |
| Suits Block Series | Series 70 Roller Ball Bearing |
| Waga | 280 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka 100x20.5mm RF108000 RONSTAN
Rolka 100x20.5mm RF108000 RONSTAN
| A | 100.0 mm |
|---|---|
| B | 20.5 mm |
| C | 27.0 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 100 Roller Ball Bearing |
| Weight | 262 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka łożyskowana Orbit S100 RF109000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S100 RF109000 RONSTAN
| A | 100.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 53 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 100 Orbit |
| Waga | 180 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka 75x20.5mm RF78000 RONSTAN
Rolka 75x20.5mm RF78000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 20.5 mm |
| C | 10.0 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 70 Roller Ball Bearing |
| Waga | 142 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka łożyskowana Orbit S75 RF79000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S75 RF79000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 37 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 75 Orbit |
| Waga | 95 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka 60x20.5mm RF68000W RONSTAN
Rolka 60x20.5mm RF68000W RONSTAN
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | 32 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max.lina Ø | 25 mm |
| Suits Block Series | Series 60 Roller Ball Bearing |
|
Waga |
128 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka łożyskowana Orbit S60 RF69000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S60 RF69000 RONSTAN
Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna uzyskiwana przy użyciu krążków aluminiowych, łożysk igłowych Torlon® do obciążeń osiowych, łożysk kulkowych acetalowych do obciążeń wzdłużnych.
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 36 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 60 Orbit |
| Weight | 65 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka aluminiowa 60x20.5x8mm S60 RB RF68000 RONSTAN
Rolka aluminiowa 60x20.5x8mm S60 RB RF68000 RONSTAN
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | 20.5 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 60 Roller Ball Bearing |
| Weight | 85 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka aluminiowa RZ1000AW RONSTAN
Rolka aluminiowa RZ1000AW RONSTAN
| Sheave Ø | 75 mm |
|---|---|
| Max. Rope Ø | mm |
| Max. Cable Ø | 8 mm |
| Pin Ø | mm |
| M.W.L. | kg |
| B. L. | kg |
| Weight | 180 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka acetal S75 RF72000 RONSTAN
Rolka acetal S75 RF72000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | - mm |
| C | - mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 75 Ratchet |
| Weight | 95 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka kabestanowa do bloków S60 RF62000 RONSTAN
Rolka kabestanowa do bloków S60 RF62000 RONSTAN
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | - mm |
| C | - mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | Series 60 Ratchet |
| Weight | 45 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Rolka acetal łożyskowana 75x20.5x6.3 mm RF70000 RONSTAN
Rolka acetal łożyskowana 75x20.5x6.3 mm RF70000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 20,8 mm |
| C | - mm |
| Max. Lina Ø | 12 mm |
| Suits Block Series | Series 75 Ball Bearing |
| Waga | 104 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka łożyskowana 40x6mm RF44000 RONSTAN
Rolka łożyskowana 40x6mm RF44000 RONSTAN
- Łożyska kulkowe Torlon® minimalizują tarcie
|
Średnica rolki Ø |
40 mm |
|---|---|
| Max.lina Ø | 6 mm |
| Wysokość | 10,1 mm |
| Pin Ø | 6 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka S75 AP RF71000 RONSTAN
Rolka S75 AP RF71000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | - mm |
| C | - mm |
| Max. Rope Ø | 14 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 75 Roller Ball Bearing |
| Weight | 128 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka acetal łożyskowana 60x16.9x6.3mm RF60000 RONSTAN
Rolka acetal łożyskowana 60x16.9x6.3mm RF60000 RONSTAN
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | 16,6 mm |
| C | - mm |
| Max. Lina Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | Series 60 Ball Bearing |
| Waga | 50 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka Torlon S33 BB RF34000 RONSTAN
Rolka Torlon S33 BB RF34000 RONSTAN
- łożyska kulkowe Torlon® minimalizują tarcie
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 165 kg |
| BL | 330 kg |
| Waga | 10 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka acetal 60x20x8mm RF61000 RONSTAN
Rolka acetal 60x20x8mm RF61000 RONSTAN
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | - mm |
| C | - mm |
| Max. Rope Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 60 Roller Ball Bearing |
| Weight | 67 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
