Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Kluczem do pomyślnego, bezpiecznego i komfortowego żeglowania jest dbałość o zapewnienie niezawodnego i użytecznego sprzętu na jachcie. Bardzo ważna jest tutaj jakość wszelkich zastosowanych elementów. Tyczy się to nie tylko tych widocznych urządzeń, ale też najmniejszych produktów takich jak rolki. Te mają na celu ułatwienie pracy żeglarzom. Służą między innymi do sprawnego przewijania różnego rodzaju lin, biorą udział w procesie rozwijania i mocowania żagli. W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy rolki łożyskowe i niełożyskowe. Ponieważ większość lin przechodzi przez bloki jachtowe, co powoduje działanie silnych sił tarcia, to zadbaliśmy, aby oferowane przez nas rolki wykonane zostały ze starannie dobranego i wytrzymałego materiału. Dobrze dopasowana bieżna rolki, zapewni niski opór, a samo urządzenie może być też wykorzystywane jako element talii, część obciągacza bomu czy talii grota. Oferowane przez nas produkty są trwałe i długo utrzymują swoje fabryczne, pierwotne właściwości.
Rolka acetal 19x8.2x9.5mm RF1743 RONSTAN
Rolka acetal 19x8.2x9.5mm RF1743 RONSTAN
| A | 19.0 mm |
|---|---|
| B | 9.5 mm |
| C | 8.2 mm |
| Max. Rope Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Rolka acetal 25x6.5x9.5mm RF578 RONSTAN
Rolka acetal 25x6.5x9.5mm RF578 RONSTAN
| A | 25.0 mm |
|---|---|
| B | 9.5 mm |
| C | 6.5 mm |
| Max. Rope Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | Lightweight |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Rolka acetal 28x15.2mm RF128 RONSTAN
Rolka acetal 28x15.2mm RF128 RONSTAN
| A | 28.0 mm |
|---|---|
| B | 15.2 mm |
| C | 8.2 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Suits Block Series | Lightweight |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka acetal 19x6.6x6.4mm RF1741 RONSTAN
Rolka acetal 19x6.6x6.4mm RF1741 RONSTAN
| A | 19.0 mm |
|---|---|
| B | 6.4 mm |
| C | 6.6 mm |
| Max. Rope Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka AP RF129 RONSTAN
Rolka AP RF129 RONSTAN
| A | 28.0 mm |
|---|---|
| B | 9.9 mm |
| C | 6.6 mm |
| Max. Rope Ø | 8 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Rolka acetal 38x8.2x10.2mm RF1751 RONSTAN
Rolka acetal 38x8.2x10.2mm RF1751 RONSTAN
| A | 38.0 mm |
|---|---|
| B | 10.2 mm |
| C | 8.2 mm |
| Max. Rope Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | Lightweight |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka RF41000 RONSTAN
Rolka RF41000 RONSTAN
| A | 40.0 mm |
|---|---|
| B | 14.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | Series 40 All Purpose |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka acetal 50x8.1x15.6mm RF1759 RONSTAN
Rolka acetal 50x8.1x15.6mm RF1759 RONSTAN
| A | 50.0 mm |
|---|---|
| B | 15.6 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 50 Duraflare |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka acetal 38x15.5mm RF1006 RONSTAN
Rolka acetal 38x15.5mm RF1006 RONSTAN
| A | 38.0 mm |
|---|---|
| B | 15.5 mm |
| C | 12.7 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Suits Block Series | Series 40 Deck Organisers |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka acetal 66x8.2x15.1mm RF1765 RONSTAN
Rolka acetal 66x8.2x15.1mm RF1765 RONSTAN
| A | 66.0 mm |
|---|---|
| B | 15.1 mm |
| C | 8.2 mm |
| Max. Rope Ø | 5 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka acetal łożyskowana 28x5xS1S1mm RF1020 RONSTAN
Rolka acetal łożyskowana 28x5xS1S1mm RF1020 RONSTAN
średnica 28,00 mm
śr. wew 5,00 mm
wysokość 11,10 mm
max.lina 6,00 mm
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 75x13x15.8mm PNP98JR RONSTAN
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 75x13x15.8mm PNP98JR RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 15.8 mm |
| C | 13.0 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
| A | 30.0 mm |
|---|---|
| B | 11.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 8 mm |
| Max. Cable Ø | 3 mm |
| Suits Block Series | Series 30 High Load |
| Weight | 6 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
| A | 45.0 mm |
|---|---|
| B | 9.5 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max. Rope Ø | - mm |
| Max. Cable Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | RF103AW, 104AW |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka acetal łożyskowana 38x8xS15mm RF1766 RONSTAN
Rolka acetal łożyskowana 38x8xS15mm RF1766 RONSTAN
| A | 38.0 mm |
|---|---|
| B | 15.0 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
