Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Kluczem do pomyślnego, bezpiecznego i komfortowego żeglowania jest dbałość o zapewnienie niezawodnego i użytecznego sprzętu na jachcie. Bardzo ważna jest tutaj jakość wszelkich zastosowanych elementów. Tyczy się to nie tylko tych widocznych urządzeń, ale też najmniejszych produktów takich jak rolki. Te mają na celu ułatwienie pracy żeglarzom. Służą między innymi do sprawnego przewijania różnego rodzaju lin, biorą udział w procesie rozwijania i mocowania żagli. W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy rolki łożyskowe i niełożyskowe. Ponieważ większość lin przechodzi przez bloki jachtowe, co powoduje działanie silnych sił tarcia, to zadbaliśmy, aby oferowane przez nas rolki wykonane zostały ze starannie dobranego i wytrzymałego materiału. Dobrze dopasowana bieżna rolki, zapewni niski opór, a samo urządzenie może być też wykorzystywane jako element talii, część obciągacza bomu czy talii grota. Oferowane przez nas produkty są trwałe i długo utrzymują swoje fabryczne, pierwotne właściwości.
Rolka Torlon S33 BB RF34000 RONSTAN
Rolka Torlon S33 BB RF34000 RONSTAN
- łożyska kulkowe Torlon® minimalizują tarcie
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 165 kg |
| BL | 330 kg |
| Waga | 10 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka S75 AP RF71000 RONSTAN
Rolka S75 AP RF71000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | - mm |
| C | - mm |
| Max. Rope Ø | 14 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 75 Roller Ball Bearing |
| Weight | 128 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
| A | 150.0 mm |
|---|---|
| B | 43 mm |
| C | 41.5 mm |
| Max. Rope Ø | 32 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 150 Roller Ball Bearing |
| Weight | 1164 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka RF41000 RONSTAN
Rolka RF41000 RONSTAN
| A | 40.0 mm |
|---|---|
| B | 14.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | Series 40 All Purpose |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka RF40000HL RONSTAN
Rolka RF40000HL RONSTAN
| A | 40.0 mm |
|---|---|
| B | 13.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Max. Cable Ø | 4 mm |
| Suits Block Series | Series 40 High Load |
| Weight | 14 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 75x13x15.8mm PNP98JR RONSTAN
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 75x13x15.8mm PNP98JR RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 15.8 mm |
| C | 13.0 mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 100x13x19 mm PNP98KR RONSTAN
Rolka nylonowa wzmocniona włóknem szklanym 100x13x19 mm PNP98KR RONSTAN
| A | 100.0 mm |
|---|---|
| B | 19.0 mm |
| C | 13.0 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Suits Block Series | - |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka Nylatron 50x10.2x18mm RF50000HL RONSTAN
Rolka Nylatron 50x10.2x18mm RF50000HL RONSTAN
| A | 50.0 mm |
|---|---|
| B | 18.0 mm |
| C | 10.2 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Max. Cable Ø | 5 mm |
| Suits Block Series | Series 50 High Load |
| Weight | 27 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
Rolka Nylatron 45x8x9.5mm RF132 RONSTAN
| A | 45.0 mm |
|---|---|
| B | 9.5 mm |
| C | 8.0 mm |
| Max. Rope Ø | - mm |
| Max. Cable Ø | 6 mm |
| Suits Block Series | RF103AW, 104AW |
| Weight | - g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
Rolka Nylatron 30x8.1x11.4mm RF30000HL RONSTAN
| A | 30.0 mm |
|---|---|
| B | 11.4 mm |
| C | 8.1 mm |
| Max. Rope Ø | 8 mm |
| Max. Cable Ø | 3 mm |
| Suits Block Series | Series 30 High Load |
| Weight | 6 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka łożyskowana Orbit S75 RF79000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S75 RF79000 RONSTAN
| A | 75.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 37 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 75 Orbit |
| Waga | 95 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka łożyskowana Orbit S60 RF69000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S60 RF69000 RONSTAN
Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna uzyskiwana przy użyciu krążków aluminiowych, łożysk igłowych Torlon® do obciążeń osiowych, łożysk kulkowych acetalowych do obciążeń wzdłużnych.
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 36 mm |
| Max. Rope Ø | 12 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 60 Orbit |
| Weight | 65 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka łożyskowana Orbit S100 RF109000 RONSTAN
Rolka łożyskowana Orbit S100 RF109000 RONSTAN
| A | 100.0 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 53 mm |
| Max.lina Ø | 14 mm |
| Suits Block Series | Series 100 Orbit |
| Waga | 180 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Rolka łożyskowana 40x6mm RF44000 RONSTAN
Rolka łożyskowana 40x6mm RF44000 RONSTAN
- Łożyska kulkowe Torlon® minimalizują tarcie
|
Średnica rolki Ø |
40 mm |
|---|---|
| Max.lina Ø | 6 mm |
| Wysokość | 10,1 mm |
| Pin Ø | 6 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Rolka kabestanowa do bloków S60 RF62000 RONSTAN
Rolka kabestanowa do bloków S60 RF62000 RONSTAN
| A | 60.0 mm |
|---|---|
| B | - mm |
| C | - mm |
| Max. Rope Ø | 10 mm |
| Suits Block Series | Series 60 Ratchet |
| Weight | 45 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
