Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0810 RONSTAN
Końcówka terminal do ściągacza RF1512M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| B.L. | 7600 kg |
| Stal | 316 |
| A | 14 mm |
| B | 88,5 mm |
| C | 310 mm |
| D | 190 mm |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok wiolinowy z szeklą S40 BB RF40500 RONSTAN
Blok wiolinowy z szeklą S40 BB RF40500 RONSTAN
- System łożyskowy Acetal o niskim tarciu zapewniają wysoką wydajność
- Lekki
- Wycięcia na policzkach ułatwiają konserwację łożysk
- Uniwersalna głowica Captive Lock ™
- Odporne na uderzenia i promieniowanie UV, wzmocnione włóknami nylonowe policzki
- Talia o przełożeniu 4:1
| Rolka Ø | 40 + 24 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Ma | |
| Kołek Ø | 5,0 mm |
| MWL | 350 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 90 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Top przeciwsłoneczny z długim rękawem Ronstan CL220
Top przeciwsłoneczny z długim rękawem Ronstan CL220
TOP UV Z DŁUGIM RĘKAWEM CL220
Maksymalny komfort
Bezszwowe panele pod pachami oraz zewnętrzne szwy zapewniają doskonałe dopasowanie
UV-Smart
UPF 50+ ochrona UV
Niezwykła wszechstronność
Koszulka przeciwsłoneczna jest doskonała do każdej aktywności w słoneczny dzień - żeglarstwo, surfing, czy wiosłowanie
Dostępne Rozmiary
XS – XXL
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok podwójny S30 BB RF35202 RONSTAN
Blok podwójny S30 BB RF35202 RONSTAN
Blok podwójny Orbit Block™ RF35202 RONSTAN
- Bardzo lekki blok Series 30 Orbit Block ™ może przenosić obciążenia do 450 kg
-
Bezpieczne i uniwersalne mocowanie szeklą nierdzewną lub miękką
Bardzo niski profil uchwytu
- Pasuje do lin o maksymalnej średnicy 8 mm
- Najwyższe obciążenie robocze w swojej klasie
- Wersje BB mają dwustopniowy system łożysk kulkowych o niskim współczynniku tarcia, który zapewnia wydajną i łatwą pracę
- Rolka: Acetal węglowy o wysokiej wytrzymałości na ściskanie
- Łożyska kulkowe: Acetal o wysokiej wytrzymałości na ściskanie
- Policzki: Wzmocniony nylon wzmocniony włóknem szklanym
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1010 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M1010 RONSTAN
| Lina Ø | 10.0 mm |
|---|---|
| A | 14.0 mm |
| B | 15.5 mm |
| C | 29.0 mm |
| D | 139.5 mm |
| E | 16.3 mm |
| F | - mm |
| Waga | 228 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0810 RONSTAN
Końcówka oczkowa do walcowania RF1501M0810 RONSTAN
| Lina Ø | 8.0 mm |
|---|---|
| A | 14.0 mm |
| B | 15.5 mm |
| C | 28.0 mm |
| D | 116.5 mm |
| E | 16.3 mm |
| F | - mm |
| Waga | 182 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Przedlużacz rumpla 900mm
Przedlużacz rumpla 900mm
Przedłużacz rumpla o średnicy 16 mm , gumowe złącze, wzmocnione liną Dyneema
Długość 900 mm
Wykonany z anodowanego aluminium
Bardzo poręczny, wygodnie leży w dłoni
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rękawiczki regatowe z krótkimi palcami Ronstan CL700
Rękawiczki regatowe z krótkimi palcami Ronstan CL700
RĘKAWICZKI REGATOWE Z KRÓTKIMI PALCAMI CL700
Wytrzymałe rękawiczki z syntetycznej skóry zapewniające maksymalne osiągi przy minimalnym rozciąganiu i kurczeniu podczas wszystkich
wymagających sportów wodnych - żeglarstwa, kajakarstwa, kiteboardingu, SUPingu
Podwójna Wytrzymałość
Dodwójnie szyty aramid w miejscach wysokiego zużycie oraz podwójne grube panele na dłoniach i
palcach dają ochronę i przyczepność
Doskonałe Dopasowanie
Zapięcie na rzepy oraz panele z siatki zapewniają komfort i elastyczność.
Wszechstronność
Nisko wycięty pasek nadgarstkowy zapewnia swobodę ruchów oraz doskonałą widoczność i obsługę zegarków ClearStart™
Dostępne Rozmiary
XXXXS – XXL
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
Końcówka widełkowa RF1504-0606 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 111.5 mm |
| D | 75.0 mm |
| E | 16.8 mm |
| F | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 46 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Wózek szotowy na szynę z uchem S25 T RC72506 RONSTAN
Wózek szotowy na szynę z uchem S25 T RC72506 RONSTAN
Wózek szotowy Ronstan RC72505 serii 25 z przelotką zapewnia doskonałe połączenie wydajności i funkcjonalności w prostym, wydajnym pakiecie.
Cechy:
- Kompozytowy korpus prowadnicy porusza się po anodyzowanej aluminiowej szynie T, umożliwiając szybką i łatwą ręczną regulację
- Do użytku z szyną RC7251 T-Track dla małych łodzi kilowych i łodzi sportowych o długości do 23 stóp (7 metrów)
- Hartowany, wzmocniony włóknem szklanym ślizg nylonowy
DANE TECHNICZNE
| BL (kg) | 800 |
|---|---|
| MWL (kg) | 400 |
| Waga (g) | 57 |
| Profil szyny | Tor T |
| Długość (mm) | 67 |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy stojący S40 AP RF41171 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S40 AP RF41171 RONSTAN
- zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
- odporny na zużycie
- samosmarująca się rolka
- nadaje się do lin stalowych
- obudowa ze stali nierdzewnej
- rolka z acetalu
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Max. Ø liny | 4 mm |
| Ø sworzeń | 5,0 mm |
| MWL | 400 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 59 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok potrójny S20 BB RF20302 RONSTAN
Blok potrójny S20 BB RF20302 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej
- odporne na promieniowanie UV
- wytrzymuje wysokie obciążenie statyczne i dynamiczne
- lekki
- odporny na uderzenia
- policzki wzmocnione włóknem nylonowym
- niskie współczynnik tarcia
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| Sworzeń Ø | 4,0 mm |
| MWL | 400 kg |
| BL | 850 kg |
| Waga | 62 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy wiolinowy z szeklą i zaczepem S40 AP RF41510 RONSTAN
Blok pojedynczy wiolinowy z szeklą i zaczepem S40 AP RF41510 RONSTAN
- długa żywotność
- samosmarujący krążek
- dwukierunkowa głowica
- wyjątkowo wysokie obciążenia robocze
- zastosowanie do szotów grota, fałów, spinakera
- odporny na promieniowanie UV oraz uderzenia
- policzki wzmocnione nylonem
- łożysko ze stali nierdzewnej
- najbardziej uniwersalny blok
- sworzeń z rolką zaczepu można wypiąć, następnie dopasować liny i zablokować bez użycia zawleczki lub narzędzi
| Rolka Ø | 40 + 24 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Sworzeń Ø | 5,0 mm |
| MWL | 400 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 98 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Krętlik nierdzewny 16 mm
Krętlik nierdzewny 16 mm
Krętlik nierdzewny A4- AIS 316
średnica 16 mm
L 188 mm
IB 34 mm
IL 37 mm
BL 7500 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka masztowa na przegubie z knagą RF5 RONSTAN
Rolka masztowa na przegubie z knagą RF5 RONSTAN
max średnica liny 2-8 mm
MWL 150 kg
BL 300 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Kipa aluminiowa czarna 16mm RF8091-16 RONSTAN
Kipa aluminiowa czarna 16mm RF8091-16 RONSTAN
Przelotka kipa Ronstan
- Kompaktowy i lekki
- Niskie tarcie
- Trwały
- Prosta i niezawodna konstrukcja
- anodowane aluminium
A 16 mm
B 60 mm
C 32 mm
D 22 mm
E 39 mm
F 12 mm
MWL 1750 kg
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Blok wiolinowy z miękką szeklą i zaczepem S40 BB RF45501 RONSTAN
Blok wiolinowy z miękką szeklą i zaczepem S40 BB RF45501 RONSTAN
- Ultra lekki
- 2-stopniowy system orbitalnego łożyska kulkowego o niskim współczynniku tarcia
- Najwyższe obciążenie robocze w swojej klasie
- Niski profil
- Miękka wytrzymałą szekla Dyneema® odporna na promieniowanie UV
- Wytrzymała rolka wykonana z włókna węglowego
- Policzki wzmocnione nylonem
Rolka Ø 40 + 22 mm Max. Ø liny 9 mm MWL 325 kg BL 700 kg Waga 47 g
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok podwójny S40 AP RF41200 RONSTAN
Blok podwójny S40 AP RF41200 RONSTAN
- długa żywotność
- samosmarujący krążek
- dwukierunkowa głowica
- wyjątkowo wysokie obciążenia robocze
- zastosowanie do szotów grota, fałów, spinakera
- odporny na promieniowanie UV oraz uderzenia
- policzki wzmocnione nylonem
- łożysko ze stali nierdzewnej
- najbardziej uniwersalny blok
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Sworzeń Ø | 5 mm |
| MWL | 600 kg |
| BL | 1200 kg |
| Waga | 135 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Blok pojedynczy leżący S50 AP RF51151 RONSTAN
Blok pojedynczy leżący S50 AP RF51151 RONSTAN
- Wyjątkowo wysokie obciążenia robocze
- Długa żywotność
- Samosmarujący się krążek
- Odporny na uderzenia oraz promieniowanie UV
- Krążek z acetalu odporny na UV
| Rolka Ø | 50 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 12 mm |
| MWL | 500 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 85 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Wózek szotowy na szynę z uchem i blokadą S25 T RC72505 RONSTAN
Wózek szotowy na szynę z uchem i blokadą S25 T RC72505 RONSTAN
Wózek szotowy Ronstan RC72505 serii 25 z przelotką i ogranicznikiem zapewnia doskonałe połączenie wydajności i funkcjonalności w prostym, wydajnym pakiecie.
Cechy:
- Kompozytowy korpus prowadnicy z ogranicznikiem porusza się po anodyzowanej aluminiowej szynie T, umożliwiając szybką i łatwą ręczną regulację
- Do użytku z szyną RC7251 T-Track dla małych łodzi kilowych i łodzi sportowych o długości do 23 stóp (7 metrów)
- Hartowany, wzmocniony włóknem szklanym ślizg nylonowy
- Ergonomiczny ogranicznik pozwala na łatwą regulację jedną ręką
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Szyna 996mm S14 RC1140-1.0 RONSTAN
Szyna 996mm S14 RC1140-1.0 RONSTAN
długość 996 mm
waga 230 g
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy stojący S40 BB RF40171 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S40 BB RF40171 RONSTAN
- acetalowe łożyska kulkowe
- odporny na promieniowanie UV
- dwu stopniowe łożysko kulkowe zapewnia wysoką wydajność podczas obciążenia
- obudowa ze stali nierdzewnej
- stosowany do fałów w podstawie masztu
- łożyska zapewniają wysoką wydajność oraz niskie tarcie
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Ø zapięcia | 5,0 mm |
| MWL | 350 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 60 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
