Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
- Blok pojedynczy kierunkowy zwrotny
- Rolka odporna na promieniowanie UV
- Blok wykonany ze stali nierdzewnej
| Rolka Ø | 13 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| Ø zapięcia | 4,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 500 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy leżący S19 RF569 RONSTAN
Blok pojedynczy leżący S19 RF569 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- rolka acetalowa odporna na promieniowanie UV
- wykonany ze stali nierdzewnej
| RolkaØ | 19 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy S19 RF917 RONSTAN
Blok pojedynczy S19 RF917 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- wykonany ze stali nierdzewnej
- rolka acetalowa odporna na promieniowanie UV
| Rolka Ø | 19 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 500 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy stojący RF919 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący RF919 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- wykonany ze stali nierdzewnej
- rolka acetalowa odporna na promieniowanie UV
| Rolka Ø | 29 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 600 kg |
| BL | 1200 kg |
| Waga | 50g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy stojący S40 BB RF40171 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S40 BB RF40171 RONSTAN
- acetalowe łożyska kulkowe
- odporny na promieniowanie UV
- dwu stopniowe łożysko kulkowe zapewnia wysoką wydajność podczas obciążenia
- obudowa ze stali nierdzewnej
- stosowany do fałów w podstawie masztu
- łożyska zapewniają wysoką wydajność oraz niskie tarcie
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Ø zapięcia | 5,0 mm |
| MWL | 350 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 60 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy stojący S40 AP RF41171 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S40 AP RF41171 RONSTAN
- zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
- odporny na zużycie
- samosmarująca się rolka
- nadaje się do lin stalowych
- obudowa ze stali nierdzewnej
- rolka z acetalu
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Max. Ø liny | 4 mm |
| Ø sworzeń | 5,0 mm |
| MWL | 400 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 59 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy stojący S40 BB Orbit RF48140 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S40 BB Orbit RF48140 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący z krętlikiem S40 BB Orbit Blocks™ RF48140 RONSTAN
- Lekkie i wytrzymałe, wzmocnione włóknem szklanym, nylonowe policzki zastępują stalowe paski stosowane w tradycyjnych blokach użytkowych – idealna równowaga między wydajnością, a niezawodnością
- Łożyska kulkowe minimalizują tarcie, a dodatkowe łożysko ślizgowe zapewnia niskie tarcie w całym zakresie obciążenia roboczego
- Dwustopniowy system łożysk
- W zestawie sprężyna i przelotka
- Łożyska krążkowe i kulkowe: Acetal o wysokiej wytrzymałości na ściskanie
- Policzki : Nylon wzmocniony włóknem szklanym
- Złączki głowicy, piasty i elementy mocujące : stal nierdzewna gatunku 316
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy stojący S50 AP RF51171 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S50 AP RF51171 RONSTAN
- Zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
- Odporny promienie UV krążek acetalowy
- Obudowa ze stali nierdzewnej klasy AISI 316
| Rolka Ø | 50 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 12 mm |
| Śruba montażowa Ø | 6,0 mm |
| MWL | 750 kg |
| BL | 1500 kg |
| Waga | 115 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy stojący SP RF453 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący SP RF453 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- rolka wykonana z Nylatronu®
- stal nierdzewna
| Rolka Ø | 22 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny stalowej | 3 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 160 kg |
| BL | 320 kg |
| Waga | 30 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok skrzynkowy 19mm RF568 RONSTAN
Blok skrzynkowy 19mm RF568 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Ronstan
- zdejmowana rolka
- rolka acetalowa odporna na promieniowanie UV
- wykonany ze stali nierdzewnej
| Rolka Ø | 19 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| Ø łącznika | 5,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
