Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok masztowy wpuszczany S20 BB RF25711 HHL RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S20 BB RF25711 HHL RONSTAN
Blok masztowy RF25711HL RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok masztowy wpuszczany S30 BB RF35711 RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S30 BB RF35711 RONSTAN
Blok masztowy RF35711 RONSTAN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Blok masztowy wpuszczany S40 AP RF45711N RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S40 AP RF45711N RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany Orbit Bloks™ S40 RF45711N RONSTAN
-
Bloki masztowe minimalizują tarcie na linach przechodzących przez pokład lub wychodzących z masztów i bomów
-
Blok wpuszczany RF45711N zawiera nasz dwustopniowy system łożyskowania
-
Łożyska kulkowe minimalizują tarcie oraz wtórne łożysko ślizgowe utrzymuje niskie tarcie w całym zakresie obciążenia roboczego
-
Łożyska ślizgowe i kulkowe: Acetal o wysokiej wytrzymałości na ściskanie
-
Obudowa: anodowane aluminium
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok masztowy wpuszczany S40 BB Orbit HHL RF45711HL RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S40 BB Orbit HHL RF45711HL RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S40 Orbit Blocks™ RF45711HL
-
Bloki masztowe minimalizują tarcie na linach przechodzących przez pokład lub wychodzących z masztów i bomów
- Blok wyjściowy RF45711HL wykorzystuje nasze łożysko kulkowe serii 40 HHL ze stali nierdzewnej, zaprojektowane specjalnie do zastosowań, w których występują duże obciążenia dynamiczne lub statyczne
- Rolka i bieżnia łożyska: stal nierdzewna klasy 2205.
- Łożyska: kulkkowe, stal nierdzewna klasy 304
- Obudowa: anodowane aluminium
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok masztowy wpuszczany S40 BB Orbit RF45711 RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S40 BB Orbit RF45711 RONSTAN
Blok masztowy wpuszczany S40 Orbit Bloks™ RF45711 RONSTAN
-
Bloki masztowe minimalizują tarcie na linach przechodzących przez pokład lub wychodzących z masztów i bomów
-
Blok wpuszczany RF45711 zawiera nasz dwustopniowy system łożyskowania
-
Łożyska kulkowe minimalizują tarcie oraz wtórne łożysko ślizgowe utrzymuje niskie tarcie w całym zakresie obciążenia roboczego
-
Łożyska ślizgowe i kulkowe: Acetal o wysokiej wytrzymałości na ściskanie
-
Obudowa: anodowane aluminium
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok nrdz RF51712 RONSTAN
Blok nrdz RF51712 RONSTAN
Blok wpuszczany z rolką nadaję się zarówno do lin stalowych jak i zwykłych
- blok posiada łożyska ślizgowe , które są dobrym rozwiązaniem do fałów jak i innych zastosowań , w których występują duże obciążenia statyczne
- rolka z nylatronu ®
- policzki ze stali nierdzewnej
- idealne rozwiązanie , w których liny muszą być przeprowadzone przez pokład
| Rolka Ø | 50 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 12 mm |
| Max. Ø liny stalowej | 5 mm |
| MWL | 750 kg |
| BL | 1500 kg |
| Waga | 145 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Blok podwójny wpuszczany S30 BB RF30721 RONSTAN
Blok podwójny wpuszczany S30 BB RF30721 RONSTAN
- łożyska kulkowe zapewniają wysoką wydajność i niski współczynnik tarcia
- 2 stopniowe łożysko kulkowe zapewnia stałą wydajność podczas obciążenia
- minimalizują tarcie w linach przechodzących przez pokład
- odporny na promieniowanie UV oraz na uderzenia
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Ø sworznia | 5,0 mm |
| MWL | 300 kg |
| BL | 750 kg |
| Waga | 60 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy wpuszczany S15 BB RF15711 RONSTAN
Blok pojedynczy wpuszczany S15 BB RF15711 RONSTAN
- Najmniejszy i najlżejszy blok z łożyskami kulkowymi
- Precyzyjnie formowana rolka acetalowa działająca na łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką wydajność i niskie tarcie
- Rolki BB odporne na promieniowanie UV
- Łożyska kulkowe stal nierdzewna
- Policzki stal nierdzewna
- Posiada uformowaną jednoczęściową obudowę dla maksymalnej wytrzymałości i minimalnego zużycia liny.
| Rolka Ø | 15 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| MWL | 120 kg |
| BL | 550 kg |
| Waga | 14 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy wpuszczany S20 BB RF20711 RONSTAN
Blok pojedynczy wpuszczany S20 BB RF20711 RONSTAN
- łożyska kulkowe ze stali nierdzewnej zapewniają wysoką wydajność i niski współczynnik tarcia
- odporny na promieniowanie UV
- minimalizuje tarcie w linach przechodzących przez pokład lub wychodzących z masztów
| Rolka Ø | 20 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 6 mm |
| Ø sworznia | 4,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 22 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Blok pojedynczy wpuszczany S30 HL RF31712 RONSTAN
Blok pojedynczy wpuszczany S30 HL RF31712 RONSTAN
Blok wpuszczany z rolką nadaję się zarówno do lin stalowych jak i zwykłych
- blok posiada łożyska ślizgowe , które są dobrym rozwiązaniem do fałów jak i innych zastosowań , w których występują duże obciążenia statyczne
- rolka z nylatronu ®
- policzki ze stali nierdzewnej
- idealne rozwiązanie , w których liny muszą być przeprowadzone przez pokład
| Rolka Ø | 30 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 8 mm |
| Max. Ø liny stalowej | 4 mm |
| MWL | 375 kg |
| BL | 800 kg |
| Waga | 45 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 48 godzin
Rolka wpuszczana lina 10mm RF41712 RONSTAN
Rolka wpuszczana lina 10mm RF41712 RONSTAN
Blok wpuszczany z rolką nadaję się zarówno do lin stalowych jak i zwykłych
- blok posiada łożyska ślizgowe , które są dobrym rozwiązaniem do fałów jak i innych zastosowań , w których występują duże obciążenia statyczne
- rolka z nylatronu ®
- policzki ze stali nierdzewnej
- idealne rozwiązanie , w których liny muszą być przeprowadzone przez pokład
| Rolka Ø | 40 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| Max. Ø liny stalowej | 5 mm |
| MWL | 500 kg |
| BL | 1000 kg |
| Waga | 75 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Rolka wpuszczana RF452 RONSTAN
Rolka wpuszczana RF452 RONSTAN
Blok wpuszczany z rolką nadaję się zarówno do lin stalowych jak i zwykłych
- blok posiada łożyska ślizgowe , które są dobrym rozwiązaniem do fałów jak i innych zastosowań , w których występują duże obciążenia statyczne
- rolka z nylatronu ®
- policzki ze stali nierdzewnej
- idealne rozwiązanie , w których liny muszą być przeprowadzone przez pokład
| Rolka Ø | 22 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 3 mm |
| Max. Ø liny stalowej | 3 mm |
| MWL | 160 kg |
| BL | 320 kg |
| Waga | 30 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
