Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Szyna serwisowa likszpara 325mm S19 RC1199-0.3L RONSTAN
Szyna serwisowa likszpara 325mm S19 RC1199-0.3L RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Szyna serwisowa likszpara 325mm S26 RC1269-0.3L RONSTAN
Szyna serwisowa likszpara 325mm S26 RC1269-0.3L RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Szyna serwisowa likszpara 650mm S42 RC1429-0.6L RONSTAN
Szyna serwisowa likszpara 650mm S42 RC1429-0.6L RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Szyna serwisowa likszpara 800mm S55 RC1559-0.8L RONSTAN
Szyna serwisowa likszpara 800mm S55 RC1559-0.8L RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Szyna T czarna 1000mm S25 RC7320-1.0 RONSTAN
Szyna T czarna 1000mm S25 RC7320-1.0 RONSTAN
długość 996 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 1496mm S25 RC7251-1.5 RONSTAN
Szyna T czarna 1496mm S25 RC7251-1.5 RONSTAN
długość 1496 mm
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 1500mm S32 RC7320-1.5 RONSTAN
Szyna T czarna 1500mm S32 RC7320-1.5 RONSTAN
długość 1496 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 1996mm S25 RC7251-2.0 RONSTAN
Szyna T czarna 1996mm S25 RC7251-2.0 RONSTAN
długość 1996 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 2000mm S32 RC7320-2.0 RONSTAN
Szyna T czarna 2000mm S32 RC7320-2.0 RONSTAN
długość 1996 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 3000mm S25 RC7251-3.0 RONSTAN
Szyna T czarna 3000mm S25 RC7251-3.0 RONSTAN
długość 2996 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 3000mm S32 RC7320-3.0 RONSTAN
Szyna T czarna 3000mm S32 RC7320-3.0 RONSTAN
długość 2996 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 500mm S25 RC7251-0.5A RONSTAN
Szyna T czarna 500mm S25 RC7251-0.5A RONSTAN
długość 465 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Szyna T czarna 996mm S25 RC7251-1.0A RONSTAN
Szyna T czarna 996mm S25 RC7251-1.0A RONSTAN
długość 996 mm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Szyna wysoka 996mm S19 RC6190-1.0 RONSTAN
Szyna wysoka 996mm S19 RC6190-1.0 RONSTAN
długość 996 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Ściagacz RF1480-04 RONSTAN
Ściagacz RF1480-04 RONSTAN
| Thread | 1/4 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 7.8 mm |
| B | 9.1 mm |
| C | 115 mm |
| D | 16.3 mm |
| E | 6.2 mm |
| B. L. | 1480 kg |
| Weight | 75 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściagacz RF1480-08 RONSTAN
Ściagacz RF1480-08 RONSTAN
| Thread | 1/2 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 13.9 mm |
| B | 17.5 mm |
| C | 213 mm |
| D | 29.1 mm |
| E | 15.7 mm |
| B. L. | 5410 kg |
| Weight | 506 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-05 RONSTAN
Ściągacz RF1480-05 RONSTAN
| Thread | 5/16 |
|---|---|
| Adjust. Length | |
| A | 9,4 mm |
| B | 11,2 mm |
| C | 138 mm |
| D | 20,7 mm |
| E | 7,9 mm |
| B. L. | 2360 kg |
| Weight | 144 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-10 RONSTAN
Ściągacz RF1480-10 RONSTAN
| Thread | 5/8" UNF |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 17.0 mm |
| B | 20.8 mm |
| C | 267 mm |
| D | 40.8 mm |
| E | 15.7 mm |
| B. L. | 8670 kg |
| Weight | 939 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-12 RONSTAN
Ściągacz RF1480-12 RONSTAN
| Thread | 3/4 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 314 mm |
| D | 47.2 mm |
| E | 18.9 mm |
| B. L. | 12630 kg |
| Weight | 1495 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-14 RONSTAN
Ściągacz RF1480-14 RONSTAN
| Thread | 3/4 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 314 mm |
| D | 47.2 mm |
| E | 18.9 mm |
| B. L. | 12630 kg |
| Weight | 1495 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Ściągacz RF1480-16 RONSTAN
Ściągacz RF1480-16 RONSTAN
| Thread | 1 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 29.3 mm |
| B | 31.8 mm |
| C | 379 mm |
| D | 63.3 mm |
| E | 25.2 mm |
| B. L. | 22450 kg |
| Weight | 3468 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Talia 2x blok wiolinowy (RF75700T+RF72700B) S75 RF72700 RONSTAN
Talia 2x blok wiolinowy (RF75700T+RF72700B) S75 RF72700 RONSTAN
- Talia : blok RF72700T + blok RF72700B
- przełożenie 3:1 lub 6:1
- System z dwubiegową knagą
- Bezkonkurencyjna moc trzymania 18: 1
- Dwustronny przełącznik On-Off
- Układ łożysk kulkowych o niskim współczynniku tarcia
- Lekki
- Wycięcia na policzkach ułatwiają konserwację łożysk
- Przy montażu do wózków szyny, należy zapewnić odpowiednie podparcie dolnego bloku i użyć zestawu sprężyn stojących RF324-1 lub RF324-2
| Rolka Ø | 75 + 50 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| MWL | 800 kg |
| BL | 1700 kg |
| Waga | 1490 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
