Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok uchylny Orbit S75 RF78174 RONSTAN
Blok uchylny Orbit S75 RF78174 RONSTAN
średnica rolki 75 mm
max średnica liny 14 mm
MWL 1750 kg
BL 3500 kg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy stojący S60 BB RF68171 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący S60 BB RF68171 RONSTAN
średnica rolki 60 mm
max średnica liny 14 mm
MWL 1500 kg
BL 3000 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy S60 AP RF61171 RONSTAN
Blok pojedynczy S60 AP RF61171 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- Blok można demontować w celu serwisowania lub ustawień
| Krążek Ø | 60 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| Ø zapięcia | 8,0 mm |
| MWL | 1000 kg |
| BL | 3000 kg |
| Waga | 205 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok poionowy S150 BB RF158171 RONSTAN
Blok poionowy S150 BB RF158171 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- Niezawodne działanie o niskim tarciu przy dużych obciążeniach
- Wysokie siły osiowe są przenoszone przez łożyska Torlon ®, a obciążenia wzdłużne, przenoszone są na łożyska kulkowe
- Zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
| Rolka Ø | 150 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 20 mm |
| MWL | 5500 kg |
| BL | 11000 kg |
| Waga | 1714 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok poionowy S125 BB RF128171 RONSTAN
Blok poionowy S125 BB RF128171 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- niezawodne działanie o niskim tarciu przy dużych obciążeniach
- Wysokie siły osiowe są przenoszone przez łożyska Torlon ®, a obciążenia wzdłużne, przenoszone są na łożyska kulkowe
- zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
| RolkaØ | 125 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 16 mm |
| Ø sworznia | 10,0 + 8,0 mm |
| MWL | 3750 kg |
| BL | 7500 kg |
| Waga | 777 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pionowy S75 BB RF78171 RONSTAN
Blok pionowy S75 BB RF78171 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- Niezawodne działanie o niskim tarciu przy dużych obciążeniach
- Wysokie siły osiowe są przenoszone przez łożyska Torlon ®, a obciążenia wzdłużne, przenoszone są na łożyska kulkowe
- Zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
| Rolka Ø | 75 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| Ø sworznia | 10,0 + 8,0 mm |
| MWL | 1990 kg |
| BL | 3980 kg |
| Waga | 352 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pionowy S75 AP RF71171 RONSTAN
Blok pionowy S75 AP RF71171 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- niezawodne działanie o niskim tarciu przy dużych obciążeniach
- Wysokie siły osiowe są przenoszone przez łożyska Torlon ®, a obciążenia wzdłużne, przenoszone są na łożyska kulkowe
- zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
| Rolka Ø | 75 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| Ø sworznia | 10,0 + 8,0 mm |
| MWL | 1500 kg |
| BL | 3980 kg |
| Waga | 329 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pionowy S60 AP RF61176 RONSTAN
Blok pionowy S60 AP RF61176 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- Łożysko ślizgowe zapewniają trwałość i niskie wymagania konserwacyjne
- Sworznie wykonane ze stali nierdzewnej
| Krążek Ø | 60 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| BL | 3000 kg |
| Waga | 215 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pionowy S100 BB RF108171 RONSTAN
Blok pionowy S100 BB RF108171 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- niezawodne działanie o niskim tarciu przy dużych obciążeniach
- Wysokie siły osiowe są przenoszone przez łożyska Torlon ®, a obciążenia wzdłużne, przenoszone są na łożyska kulkowe
- zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
| Rolka Ø | 100 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| Ø sworznia | 10,0 + 8,0 mm |
| MWL | 2200 kg |
| BL | 4400 kg |
| Waga | 517 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok kierunkowy uchylny S60 BB RF68174 RONSTAN
Blok kierunkowy uchylny S60 BB RF68174 RONSTAN
- Blok prowadzący z niskoprofilowym rozwiązaniem dla fałów lub innych elementów sterujących żaglami z powrotem do knag
- Zachowuje wyrównanie przy zmiennym kącie wejścia liny
- Lina przechodzi przez środek wspornika obrotowego, pozostając jak najbliżej pokładu
- Rolki zapewniają niezawodne działanie o niskim tarciu przy dużych obciążeniach
| Rolka Ø | 60 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| Ø sworznia | 6,0 mm |
| MWL | 1500 kg |
| BL | 3000 kg |
| Waga | 341 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
Blok kierunkowy pionowy otwarty 13mm RF2379 RONSTAN
- Blok pojedynczy kierunkowy zwrotny
- Rolka odporna na promieniowanie UV
- Blok wykonany ze stali nierdzewnej
| Rolka Ø | 13 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 5 mm |
| Ø zapięcia | 4,0 mm |
| MWL | 250 kg |
| BL | 500 kg |
| Waga | 20 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
