Opcje przeglądania
Producent
Cena
-
od
do
Blok podwójny Orbit S60 RF69200 RONSTAN
Blok podwójny Orbit S60 RF69200 RONSTAN
- Orbit blocks ™ to bezkompromisowa oferta produktów opracowana, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom profesjonalnego żeglarza regatowego.
- Boczne policzki zawierające strukturę główki i piastę są precyzyjnie obrabiane jako jedna część ze stałego stopu aluminium, pozostawiając materiał tylko tam, gdzie przyczynia się on do nośności bloku i eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych łączników.
- Rolka orbitalne zostało wyposażone w łożyska kulkowe Acetal lub Torlon® dla obciążeń wzdłużnych, eliminując potrzebę stosowania bocznych pełnych policzków. Zmniejsza to masę i umożliwia większą powierzchnię nośną, która może pomieścić dłuższe łożyska Torlon® - osiągając znacznie wyższy stosunek wytrzymałości do masy.
- Głowicę bloczka można zablokować na 0° lub 90°
- Najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi
- Minimalna utrata tarcia, szczególnie podczas pracy przy dużych obciążeniach
- Łożyska kulkowe przechwytujące do obciążeń wzdłużnych
- Całkowicie niezawodna i bezproblemowa wydajność
- Prostota konstrukcji ułatwiająca konserwację i serwis
- Elegancki, funkcjonalny styl i wykończenie.
| Rolka Ø | 60 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 12 mm |
| Sworzeń Ø | 8,0 mm |
| MWL | 2250 kg |
| BL | 4500 kg |
| Waga | 436 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Rolka 125x41.5mm RF128000W RONSTAN
Rolka 125x41.5mm RF128000W RONSTAN
| A | 125.0 mm |
|---|---|
| B | 41.5 mm |
| C | 30.0 mm |
| Max.lina Ø | 32 mm |
| Suits Block Series | Series 125 Roller Ball Bearing |
| Waga | 817 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Blok otwierany na miękką szeklę S60 RF67109 RONSTAN
Blok otwierany na miękką szeklę S60 RF67109 RONSTAN
| Rolka Ø | 60 mm |
|---|---|
| Max. Lina Ø | 16 mm |
| Max. Stalówka Ø | mm |
| Pin Ø | mm |
| Max. Obciążenie pracy (MWL) | 4000 kg |
| Obciążenie niszczące (BL) | 8000 kg |
| Waga | 365 g |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Blok otwierany ze snapszeklą 80mm RF6751 RONSTAN
Blok otwierany ze snapszeklą 80mm RF6751 RONSTAN
średnica rolki 80 mm
max średnica liny 19 mm
MWL 3000 kg
BL 6000 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok podwójny Orbit S60 RF69209 RONSTAN
Blok podwójny Orbit S60 RF69209 RONSTAN
- Orbit blocks ™ to bezkompromisowa oferta produktów opracowana, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom profesjonalnego żeglarza regatowego. Boczne policzki zawierające strukturę główki i piastę są precyzyjnie obrabiane jako jedna część ze stałego stopu, pozostawiając materiał tylko tam, gdzie przyczynia się on do nośności bloku i eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych łączników. Rolka orbitalne zostało wyposażone w łożyska kulkowe Acetal lub Torlon® dla obciążeń wzdłużnych, eliminując potrzebę stosowania bocznych pełnych policzków. Zmniejsza to masę i umożliwia większą powierzchnię nośną, która może pomieścić dłuższe łożyska Torlon® - osiągając znacznie wyższy stosunek wytrzymałości do masy.
- Najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi
- Minimalna utrata tarcia, szczególnie podczas pracy przy dużych obciążeniach
- Łożyska kulkowe przechwytujące do obciążeń wzdłużnych
- Całkowicie niezawodna i bezproblemowa wydajność
- Prostota konstrukcji ułatwiająca konserwację i serwis
- Elegancki, funkcjonalny styl i wykończenie.
| Rolka Ø | 60 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 12 mm |
| MWL | 2250 kg |
| BL | 4500 kg |
| Waga | 281 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy Orbit S100 RF109108 RONSTAN
Blok pojedynczy Orbit S100 RF109108 RONSTAN
średnica rolki 100 mm
max średnica liny 14 mm
średnica sworznia 16 mm
MWL 3000 kg
BL 6500 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok poionowy S125 BB RF128171 RONSTAN
Blok poionowy S125 BB RF128171 RONSTAN
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Trzyma linę blisko talii
- Wycięcia w kształcie policzków ułatwiają czyszczenie i konserwację łożysk
- niezawodne działanie o niskim tarciu przy dużych obciążeniach
- Wysokie siły osiowe są przenoszone przez łożyska Torlon ®, a obciążenia wzdłużne, przenoszone są na łożyska kulkowe
- zazwyczaj stosowany do fałów w podstawie masztu
| RolkaØ | 125 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 16 mm |
| Ø sworznia | 10,0 + 8,0 mm |
| MWL | 3750 kg |
| BL | 7500 kg |
| Waga | 777 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy na taśmę Obrit S100 RF109109 RONSTAN
Blok pojedynczy na taśmę Obrit S100 RF109109 RONSTAN
średnica rolki 100 mm
max średnica liny 14 mm
MWL 3000 kg
BL 6500 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
Rolka S150 BB RF158000 RONSTAN
| A | 150.0 mm |
|---|---|
| B | 43 mm |
| C | 41.5 mm |
| Max. Rope Ø | 32 mm |
| Max. Cable Ø | - mm |
| Suits Block Series | Series 150 Roller Ball Bearing |
| Weight | 1164 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Ściągacz RF1480-14 RONSTAN
Ściągacz RF1480-14 RONSTAN
| Thread | 3/4 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 20.0 mm |
| B | 23.8 mm |
| C | 314 mm |
| D | 47.2 mm |
| E | 18.9 mm |
| B. L. | 12630 kg |
| Weight | 1495 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok potrójny z zaczepem i knagą S75 RF72330 RONSTAN
Blok potrójny z zaczepem i knagą S75 RF72330 RONSTAN
- Niskie tarcie, 2-stopniowy system łożysk kulkowych
- Wysoka obciążalność statyczna i dynamiczna
- Lekki
- Wycięcia na policzkach ułatwiają konserwację łożysk
- Zamykana, obrotowa głowica
- Ramię blokujące z wieloma pozycjami
| Rolka Ø | 75 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 12 mm |
| Sworzeń Ø | 7,0 mm |
| MWL | 685 kg |
| BL | 2000 kg |
| Waga | 790 g |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy z zaczepem Obrit S100 RF109110 RONSTAN
Blok pojedynczy z zaczepem Obrit S100 RF109110 RONSTAN
średnica rolki 100 mm
max średnica liny 14 mm
średnica sworznia 8 mm
MWL 3000 kg
BL 6500 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy leżący Obrit S125 RF129151A RONSTAN
Blok pojedynczy leżący Obrit S125 RF129151A RONSTAN
średnica rolki 125 mm
max średnica liny 18 mm
MWL 5000 kg
BL 1000 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy stojący Obrit S100 RF109140 RONSTAN
Blok pojedynczy stojący Obrit S100 RF109140 RONSTAN
średnica rolki 100 mm
max średnica liny 14 mm
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok podwójny Orbit S75 RF79200 RONSTAN
Blok podwójny Orbit S75 RF79200 RONSTAN
średnica rolki 75 mm
max średnica liny 14 mm
średnica sworznia 8 mm
MWL 3250 kg
BL 6500 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok pojedynczy na taśmę S30 BB RF79109A RONSTAN
Blok pojedynczy na taśmę S30 BB RF79109A RONSTAN
- Najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi
- Minimalne tarcie , szczególnie podczas pracy przy dużych obciążeniach
- Całkowicie niezawodna wydajność
- Prostota konstrukcji ułatwiająca konserwację i serwis
- Elegancki, funkcjonalny styl i wykończenie
- Orbit blocks ™ to bezkompromisowa oferta produktów opracowana, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom bardzo oddanego i coraz bardziej profesjonalnego żeglarza regatowego
- . Boczne policzki zawierające strukturę główki i sworzeń są precyzyjnie obrabiane jako jedna część ze stałego stopu, pozostawiając materiał tylko tam, gdzie przyczynia się on do nośności bloku i eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych łączników
- Rolka ma łożyska kulkowe Acetal dla obciążeń bocznych, eliminując potrzebę stosowania bocznych płytek wspierających, zmniejsza to ciężar i pozwala uzyskać większą powierzchnię nośną
Aby uzyskać wyczerpujące instrukcje dotyczące instalacji, patrz: http://www.ronstan.com/info/StropWebbingLashingBlocksInstructions.pdf
| Rolka Ø | 80 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| MWL | 3100 kg |
| BL | 7750 kg |
| Waga | 310 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Rolka 150x41.5mm RF158000W RONSTAN
Rolka 150x41.5mm RF158000W RONSTAN
| A | 150.0 mm |
|---|---|
| B | 43 mm |
| C | 41.5 mm |
| Max.lina Ø | 32 mm |
| Suits Block Series | Series 150 Roller Ball Bearing |
| Waga | 1164 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 10 dni
Blok pojedynczy na przewiąz Orbit S100 RF109100A RONSTAN
Blok pojedynczy na przewiąz Orbit S100 RF109100A RONSTAN
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok wiolinowy z szeklą i knagą (do tali RF72700) S75 RF72700B RONSTAN
Blok wiolinowy z szeklą i knagą (do tali RF72700) S75 RF72700B RONSTAN
średnica rolki 75+50 mm
max średnica liny 10 mm
MWL 800 kg
BL 1700 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok podwójny na taśmę Orbit S100 RF109209 RONSTAN
Blok podwójny na taśmę Orbit S100 RF109209 RONSTAN
- Orbit blocks ™ to bezkompromisowa oferta produktów opracowana, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom profesjonalnego żeglarza regatowego. Boczne policzki zawierające strukturę główki i piastę są precyzyjnie obrabiane jako jedna część ze stałego stopu, pozostawiając materiał tylko tam, gdzie przyczynia się on do nośności bloku i eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych łączników. Rolka orbitalne zostało wyposażone w łożyska kulkowe Acetal lub Torlon® dla obciążeń wzdłużnych, eliminując potrzebę stosowania bocznych pełnych policzków. Zmniejsza to masę i umożliwia większą powierzchnię nośną, która może pomieścić dłuższe łożyska Torlon® - osiągając znacznie wyższy stosunek wytrzymałości do masy.
- Najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi
- Minimalna utrata tarcia, szczególnie podczas pracy przy dużych obciążeniach
- Łożyska kulkowe przechwytujące do obciążeń wzdłużnych
- Całkowicie niezawodna i bezproblemowa wydajność
- Prostota konstrukcji ułatwiająca konserwację i serwis
- Elegancki, funkcjonalny styl i wykończenie.
| Rolka Ø | 100 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 14 mm |
| MWL | 4250 kg |
| BL | 8500 kg |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok pojedynczy Orbit S60 RF69109A RONSTAN
Blok pojedynczy Orbit S60 RF69109A RONSTAN
średnica rolki 60 mm
max średnica liny 10 mm
MWL 2400 kg
BL 6000 kg
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Ściągacz RF1480-16 RONSTAN
Ściągacz RF1480-16 RONSTAN
| Thread | 1 |
|---|---|
| Adjust. Length | mm |
| A | 29.3 mm |
| B | 31.8 mm |
| C | 379 mm |
| D | 63.3 mm |
| E | 25.2 mm |
| B. L. | 22450 kg |
| Weight | 3468 g |
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 5 dni
Blok otwierany na miękką szeklę S75 RF77109 RONSTAN
Blok otwierany na miękką szeklę S75 RF77109 RONSTAN
| Rolka Ø | 75 mm |
|---|---|
| Max. Lina Ø | 19 mm |
| Max. Stalówka Ø | mm |
| Pin Ø | mm |
| Max. Obciążenie pracy (MWL) | 7000 kg |
| Obciążenie niszczące (BL) | 14000 kg |
| Waga | 765 g |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: zapytaj o termin realizacji
Blok na przewiąz Orbit S100 RF109109A RONSTAN
Blok na przewiąz Orbit S100 RF109109A RONSTAN
średnica rolki 100 mm
max średnica liny 16 mm
MWL 5500 kg
BL 1375 kg
Dostępność: w trakcie dostawy
Wysyłka w: 3 dni
Blok wiolinowy kabestanowy z podwójną knagą (do tali RF72900) S75 RF72900B RONSTAN
Blok wiolinowy kabestanowy z podwójną knagą (do tali RF72900) S75 RF72900B RONSTAN
- blok do tali RF72900
- przełożenie 3:1 lub 6:1
- system z dwubiegową knagą
- bezkonkurencyjna moc trzymania 18: 1
- dwustronny przełącznik On-Off
- układ łożysk kulkowych o niskim współczynniku tarcia
- lekki
- wycięcia na policzkach ułatwiają konserwację łożysk
- przy montażu do wózków szyny, należy zapewnić odpowiednie podparcie dolnego bloku i użyć zestawu sprężyn stojących RF324-1 lub RF324-2
| Rolka Ø | 75 + 50 mm |
|---|---|
| Max. Ø liny | 10 mm |
| MWL | 1100 kg |
| BL | 2300 kg |
| Waga | 1035 g |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
